Většina lidí a klientů mne zná jako svatebního fotografa, občas také jako portrétního. Málo koho napadne, že jako fotograf nefotím jen to. Věnuji se komplexním službám, a proto mne jako fotografa potkáte všude. Často se mi stává, že mne lidé zdraví a popravdě nevím kdo vlastně kdo je. Ale to už tak je, přeci jenom za ten rok potkám mnoho lidí. Často se věnuji fotografování reportáží anebo fotografování pro firmy. Ať už jako podnikatelské fotografie zaměstnanců, nebo výrobní hal ale také vozový park. A proto, jsem si mohl užít den s Malotonážní Autodopravou Regio a nafotit a nafilmovat pro ni reklamní spot.

Zde v odkaze najdete několik fotografií, které se pořídili na webové stránky. A video spot, který mimo jiné stříháme ukazuje, co všechno firma převáží. Na fotografiích najdete nakládku topného dřeva a kůry. Počasí, ač to nevypadá nám dvakrát nepřálo. Při nakládání kůry začalo pršet ale i to mne neodradilo od filmování a fotografování.

Jak to celé dopadlo najdete na fotografiích viz níže. Ostatní najdete na přiložených odkazech plus odkaz na webové stránky.

LINK na galerii Zonerma. A LINK na webové stránky autodopravy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *