Kupte si dárkový poukaz…

I když nám virus brání ve focení, prodejem dárkových poukazů si můžete zajistit focení v ateliéru v Ústí nad Labem nebo v exteriéru, a to kdekoliv u vás.

Ateliér je sice z důvodů virové nákazy uzavřený ale až se situace zlepši, bude možné znovu ateliér otevřít a znovu fotografovat rodinou fotografii, Vaše miminka, přátele či cokoliv jiného.  

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii. Ke každému poukazu přidám nejen fotografie uložené na flash disku ale také další poukaz na focení se slevou 40 % buď na další focení nebo fotografování pro vaše přátelé, kamarády. Jedná se o tzv. přenosný dárkový poukaz s věnováním. 

Fotografování v exteriér/ateliér Černobílá fotografie
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku, u vás doma nebo v ateliéru. Fotografování klasické černobílé fotografie v ateliéru připravený na toto fotografování. Fotit můžeme také venku, u vás doma nebo v ateliéru.
1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
Internetová galerie
1 hodina focením
20 upravených fotek
Tisk fotografií
Internetová galerie
Obraz na plátno 50×70
Cena:  1200 Kč Cena: 2000 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *