Stopa ve vesmíru aneb odkazy

Asi si říkáte, o čem bude tento příspěvek, než rozvinu téma můj oblíbený film JOBS má na konci filmu jednu krásnou větu, kde Steve Jobs povídá “zanecháme stopu ve vesmíru”. Prakticky, se dá tato věta chápat různě a já ji pojal doslovně jako odkazy na internetu. Je pravdou, že když zadáte moje jméno do Google najdete několik odkazů, kde je užito moje jméno a profese. Je pravdou, že odkazy jednou za čas kontroluji, protože když jsem. začínal měl jsem jinou adresu ateliéru a teď již rok a půl jsem v Ústí nad Labem na ulici Brněnská. Ateliér je malý, jak říká mnoho klientů, ale myslím si, že zatím postačí. U toho to článku mě napadlo, že vám sem dám pár odkazů, kde jsem tu stopu zanechal. Jen tak mimochodem, odkazů na webu by na moje jméno mělo být Víc jak 100 odkazů a stále to roste. 

Zde je pár odkazů

Najdete mě v galerii ZONERAMA, kde mimo jiné mám i skryté odkazy kde posílám fotografie klientům. Web kde se dají dobře hledat svatební fotografové, ale nejen to je projekt, který si myslím má velkou budoucnost A tím jsou FOTOPROFÍCI. Nejdůležitější odkaz je FACEBOOK kde hostuji pár let, a je to místo kde se dočtete nejčastější a nejnovější informace. Kam chodím rád i já pro radu, a to nejen ve svém oboru ale také web plný zajímavých článků, kam i já občas napíšu je FOTORÁDCE. Je to volná fotobanka, jsem v ní čerstvě ale postupně ve volném čase nahrávám fotografie, které můžete volně použít a je jím PEXELS.

Můj oblíbený časopis FotoVideo udělal odkaz fotografům a jsem rád, že tam jsem. Pokud vás focení zajímá, tenhle časopis opravdu doporučuji. Odkaz ZDE. Sociálních sítí je opravdu mnoho a třeba právě LINKEDIN je jedna z těch pracovních. INSTAGRAM je dnes běžný stejně jako Facebook, vím že jsem také na Tik Toku, ale tam zatím odkaz dávat nebudu, ale plánuji ho do budoucna pojmout jako odkaz filmování a focení svateb, zatím tam dávám videa se svém pejskem. Sociálních sítí je opravdu mnoho a ten zpravodajský také znáte je jím TWITTER. Mezinárodní či celosvětový registr fotografů, mnoho mých kolegů tam je a myslím si, že tento odkaz je důležitý, jinak znám jako MYWED.

Na závěr

Udělal jsem jen pár odkazů, které stojí za to. Určitě mě také najdete na fotobankách Shutterstock, Adobe iStock, a podobně. Mám dva profily u Adobe.  A spoustu odkazů na svatebních portálech. Všechny odkazy jsou spíše směřované na svatební fotografie ale často odkazy modifikuji i na grafiku. Věřím, že i když je dnešní doba pro podnikání v oboru živnostníka, a to ještě jako fotograf nebo grafik zlá, věřím tomu že určitě se v rámci možností a svých kvalit podnikat lze. Věřím, že vám tahle stopa ve vesmíru pomohla a můžeme být více v kontaktu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *