O mne

LUKÁŠ ČERNÝ, reportážní svatební fotograf a grafik kreativec

JSEM REPORTÁŽNÍM SVATEBNÍM FOTOGRAFEM UŽ OD ROKU 2011 A NAFOTIL JSEM PŘES 100 SVATEB. JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. VYSTUDOVAL JSEM DVĚ ŠKOLY A TO SE ZAMĚŘENÍM NA FOTOGRAFII A GRAFIKU.

Jak pracuji?

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ. BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST.

 

Jakou mám techniku

FUJIFILM X-T2 + 25/1.8, FUJIFILM X-T10 + 16-55, BLESK FUJIFILM, Fujifilm Instax, SJCAM, Ateliér.

Jsem členem

FEARLESS – NEBOJÁCNÍ FOTOGRAFOVÉ, MYWED – NEJVĚTŠÍ REGISTR FOTOGRAFŮ.

Výstavy, přednášky, projekty, publikace a prezentace

OD ROKU 2009 AŽ DO ROKU 2016 JSEM USKUTEČNIL 15 VÝSTAV SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍRODU, REPORTÁŽE. A TO VE MĚSTECH JAKO JE PRAHA, ČESKÁ LÍPA, VARNSDORF, RUMBURK, ŠLUKNOV, JÍLOVÉ (U DĚČÍNA), DĚČÍN A POD. PRODAL JSEM MNOHO FOTOGRAFIÍ DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A NOVIN: ČASOPIS VÝBĚR, KNIHA O STARÝCH KŘEČANECH, ČASOPIS KOKTEJL SPECIÁL, KOKTEJL EXTRA - ROZHLEDNY, STOLNÍ KALENDÁŘ ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2014, POHLEDNICE, JÍLOVSKÁ SOVA, KOČIČÍ LISTY, KOČIČÍ PLANETA. PŘEDNÁŠKA O ČESKÉM ŠVÝCARSKU (EXPEDIČNÍ KAMERA), FOTOEXPEDICE "PO STOPÁCH ŘEKY KAMENICE" (SNOW FILM FEST). SVATEBNÍ VELETRH LITOMYŠL 2019. SVATEBNÍ VELETRH MLADÁ BOLESLAV 2019 (připravujeme)

Instagram