Ateliérová černobílá fotografie

Černobílá fotografie, se v poslední době vrací opět do módy. A tak jsem se rozhodl udělat velikou změnu. Už od roku 2015 se věnuji v ateliéru portrétní fotografii a měl jsem nastavenou určitou laťku, napadlo mne udělat ale velikou změnu.

Ateliér v centru Ústí nad Labem, a tak nedaleko Muzea má jednu velikánskou změnu, a to budu se v ateliéru specializovat na jen na černobílou fotografii. Chci se věnovat více vám klientům, určitě ne akce typu 30 minut s výběrem 10 snímků. Ateliér bude fungovat úplně jinak.

K dispozici jsou tři různá plátna a to bílé, šedé a černé. Bude fotit tak aby snímek byl co nejvíce přirozený a nebyl uměle retušován do něčeho co ve skutečnosti fotografie není. Určitě základní retuše a úpravy budou ale jde o to, aby snímky byly co nejlepší. Proto nebude ateliér obsahovat balíček s počtem kusů snímků, ale cena bude za snímek, kolik si jich vyberete tolik se jich zaplatí.

V ateliéru se chci věnovat různým tématům, které budu realizovat jako výzva na sociální síti ale také to i běžné fotografování rodin, dětí, miminek, starší lidí a umění. Vše bude jen černobíle. Součástí fotografování bude možnost vytvořit obraz na plátno tištěný věrným a certifikovaným tiskem ve dvanácti barvách.

A proto pojďme fotit. Ateliér se bude vám na fotografii věnovat, žádné časové limity. Důležité je vytvořit opravdu profesionální fotografii tak aby byla zajištěna co nejlepší kvalita. Fotograf ale můžeme i venku. Vše je dohodou o fotografování.

Cena za fotografii včetně tisku:

Cena za kus / Fotopapír:10×1520×3030×40
1 – 5 snímků200 Kč/ks230 Kč/ks260 Kč/ks
5 – 10 snímků180 Kč/ks210 Kč/ks240 Kč/ks
10 – 15 snímků160 Kč/ks190 Kč/ks210 Kč/ks
15 – 20 snímků140 Kč/ks170 Kč/ks200 Kč/ks

Možný je také tisk na plátno, zde jsou ceny a velikosti na dotaz. Také jé možné vtvořit knihu

Galerii pro vás připravuji.

Fotografie najdete i na instagramu
HrvatskiČeština‎EnglishDeutschРусскийSlovenčina