Černobílá fotografie, se v poslední době vrací opět do módy. A tak jsem se rozhodl udělat velikou změnu. Už od roku 2015 se věnuji v ateliéru portrétní fotografii a měl jsem nastavenou určitou laťku, napadlo mne udělat ale velikou změnu.

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotografování v exteriér/ateliér Černobílá fotografie
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku, u vás doma nebo v ateliéru.Fotografování klasické černobílé fotografie v ateliéru připravený na toto fotografování. Fotit můžeme také venku, u vás doma nebo v ateliéru.
1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
Internetová galerie
1 hodina focením
20 upravených fotek
Tisk fotografií
Internetová galerie
Obraz na plátno 50×70
Cena:  1200 KčCena: 2000 Kč

Cena za dopravu mimo ateliér je 50 km od města Ústí nad Labem zcela zdarma, jinak je cena 9 Kč/km. Každý další fotografie je za 150 Kč včetně tisku a černobílé/barevné mutace. Fotografie se ukládají na skrytou galerii na ZONERAMA. Pokud chcete flašh disk, je možné si donést svůj nebo za příplatek 250 Kč máte úplně nový s kapacitou 8 Gb.