Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 100 svatebních obřadů z různých koutů České republiky a zahraničí. Věnuji se tzv. reportážní svatební fotografii s nádechem akčních snímků. Jsem ten fotograf, který vám nafotí svatbu nejen. Ve formě reportáže ale také se mnou zažijete zážitek na celý život. Jaký mám namysli? Běžně se mnou svatebčané skákaní do vzduchu, tahání nevěsty nebo ženicha. Či tematické snímky jako je policejní, hasičská a podobně. Pokud je váš, budoucí manžel bagrista, sem sním.

Fotografuji barevně s tím, že do série snímků vkládám reportážní snímek v černobílé verzi. Jelikož často chcete jen svatbu v černobílém provedení, tak abych našel stejnou nabídku pro všechny, mají všichni novomanželé na odkazu fotografie ze svatby ve dvou verzích. Barevná a černobílá. Je to sice větší obsah fotografií, ale vše dodávám jako odkaz ke stažení (na UložTo) nebo zasílám odkaz na galerii, kterou nám zajišťuje firma Zoner. Tedy velkou galerii Zonerama. Na UložTo je odkaz uložen jako soukromý odkaz a na dotaz může být doplněn heslem.

Proč si vybrat právě tebe?

Jsem reportážní fotograf, mojí prací je zachytit ten nejlepší okamžik ale také vás nenechám ve Štichu a pomohu vám u aranžování společné fotografie či párových snímků. Když už máte dobrou partu lidé zapojíme do toho fantazii a vmyslím pro vás opravdu dobrou bláznivou fotografii.

Na osobní schůzce můžeme společně probrat celý průběh Vaší svatby, probrat co budeme fotografovat. Pokud hledáte moderátora, DJ, nebo krásné autíčko anebo koordinátorku, se vším vám mohu pomoci. 

JAKÉ JSOU CENY?

JELIKOŽ FOTÍM A FILMUJI PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ, CENY JSOU UVEDENÉ V TABULCE NÍŽE. U PŮLDENNÍ SVATBY SE CENA MŮŽE LIŠIT V POČTEM KILOMETRŮ. PRVNÍCH 25 KM JE ZDARMA. U ZAHRANIČNÍ SVATEB JE CENA SMLUVNÍ.

FOTOGRAFOVÁNÍ A FILMOVÁNÍ SVATEB

 

FOTOGRAF KAMERAMAN FOTOGRAF + KAMERAMAN
minimálně 300 upravených snímků minimálně 300 upravených snímků minimálně 300 upravených snímků
až 5 ti minutový video klip ve 4K
10-12 hodin na svatbě 10-12 hodin na svatbě 10-12 hodin na svatbě
foto obraz na plátně 50×70 cm foto obraz na plátně 50×70 cm foto obraz na plátně 50×70 cm
licencovaná hudba nebo vlastní licencovaná hudba nebo vlastní licencovaná hudba nebo vlastní
online galerie, záloha dat záloha dat, video galerie online galerie, záloha dat, video galerie
foto koutek nebo instax foto koutek nebo instax foto koutek nebo instax
doprava zdarma doprava zdarma doprava zdarma
 
15.000 Kč 20.000 Kč 30.000 Kč

JAKÁ JE KVALITA FOTOGRAFIÍ A VIDEA?

VŠECHNA VIDEA SE FILMUJÍ VE FORMÁTU 4 K, NA POŽÁDÁNÍ JE MOŽNÉ ZÁZNAM ULOŽIT I DO MENŠÍCH FORMÁTŮ. FILMUJE SE V KOMBINACI BAREVNĚ A ČERNOBÍLE. FOTOGRAFIE FOTÍM V OBRAZOVÉ KVALITĚ 24 MPx BAREVNĚ A ČERNOBÍLE.