Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 100 svatebních obřadů z různých koutů České republiky a zahraničí. Věnuji se tzv. reportážní svatební fotografii s nádechem akčních snímků. Jsem ten fotograf, který vám nafotí svatbu nejen. Ve formě reportáže ale také se mnou zažijete zážitek na celý život. Jaký mám namysli? Běžně se mnou svatebčané skákaní do vzduchu, tahání nevěsty nebo ženicha. Či tematické snímky jako je policejní, hasičská a podobně. Pokud je váš, budoucí manžel bagrista, sem sním.

Fotografuji barevně s tím, že do série snímků vkládám reportážní snímek v černobílé verzi. Jelikož často chcete jen svatbu v černobílém provedení, tak abych našel stejnou nabídku pro všechny, mají všichni novomanželé na odkazu fotografie ze svatby ve dvou verzích. Barevná a černobílá. Je to sice větší obsah fotografií, ale vše dodávám jako odkaz ke stažení (na UložTo) nebo zasílám odkaz na galerii, kterou nám zajišťuje firma Zoner. Tedy velkou galerii Zonerama. Na UložTo je odkaz uložen jako soukromý odkaz a na dotaz může být doplněn heslem.

Proč si vybrat právě tebe?

Jsem reportážní fotograf, mojí prací je zachytit ten nejlepší okamžik ale také vás nenechám ve Štichu a pomohu vám u aranžování společné fotografie či párových snímků. Když už máte dobrou partu lidé zapojíme do toho fantazii a vmyslím pro vás opravdu dobrou bláznivou fotografii.

Na osobní schůzce můžeme společně probrat celý průběh Vaší svatby, probrat co budeme fotografovat. Pokud hledáte moderátora, DJ, nebo krásné autíčko anebo koordinátorku, se vším vám mohu pomoci. 

JAKÉ JSOU CENY?

FOTÍM SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ, CENY JSOU DOHODOU. U CELODENNÍCH SVATEB NEPOČÍTÁM CENU ZA KILOMETR ALE JINAK JE TO 7 KČ/KM (JE V TOM CESTA TAM I ZPĚT) U PŮLDENNÍ SVATBY SE CENA MŮŽE LIŠIT V POČTEM KILOMETRŮ. PRVNÍCH 25 KM JE ZDARMA. U ZAHRANIČNÍ SVATEB JE CENA RŮZNORODÁ. PROTO SI O CENU NAPIŠTE.

JAKOU MÁM TECHNIKU

FUJIFILM X-T2 + 25/1.8
FUJIFILM X-T10 + 16-55
BLESK FUJIFILM
CANON EOS 5D MARK II

ATELIÉROVÉ VYBAVENÍ

SOFTBOX 50X70 DAYLIGHT
OCTAGON 50 DAYLIGHT (4STUDIO)
OCTAGON 80 DAYLIGHT/ZÁBLESK (CRAPHY)
OCTAGON 120 ZÁBLESKOVÉ ZAŘÍZENÍ PHOTOTOOLS T600D
ROUNDFLASH KRUHOVÝ
5V1 ODRAZNÉ DESKY
PŘENOSNÝ ATELIÉR 2X PLÁTNA (BÍLÁ, ŠEDÁ) – 1,6X5 METRŮ
STABILNÍ ATELIÉR 3X PLÁTNA (BÍLÁ, ČERNÁ, ZELENÉ KLÍČOVACÍ) – 2,7X5 METRŮ
REKVIZITY A DOPLŇKOVÁ PLÁTNA EFEKTNÍ