PROČ SPOLUPRACOVAT SEMNOU?

BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF/KAMERAMAN TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK ČI DOBRÝ ZÁBĚR, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST. PŘED KAŽDOU SVATBOU BYCH SE S VÁMI CHTĚL SEJÍT, PROBRAT VÁŠ SVATEBNÍ DEN TAK ABYCHOM VZÁJEMNĚ VĚDĚLI VŠE POTŘEBNÉ. DOHODLI SE JAK VELKOU SVATBU CHCETE NAFOTIT NEBO NAFILMOVAT. CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ MÝCH SLUŽEB A CO VŠECHNO JE DÁLE MOŽNÉ U MĚ VYRÁBĚT. MŮŽE TO BÝT SVATEBNÍ KNIHA, FOTOGRAFIE NEBO VIDEO MEDAILONEK, VEŘEJNÁ GALERIE APOD.

JAKÉ JSOU CENY?

JELIKOŽ FOTÍM A FILMUJI PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ, CENY JSOU UVEDENÉ V TABULCE NÍŽE. U PŮLDENNÍ SVATBY SE CENA MŮŽE LIŠIT V POČTEM KILOMETRŮ. PRVNÍCH 25 KM JE ZDARMA. U ZAHRANIČNÍ SVATEB JE CENA SMLUVNÍ.

FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB

Počet hodin
na vaší svatbě
35 – 910 – 15
Počet odevzdaných fotografií 200-400800-10001000-1500
Digitální archivace fotografiíanoanoano
Pronájem vozu VW Beatle ne2500 Kč/h2500 Kč/h
Svatební fotokoutek (Instax)neano (30 ks)ano (50 ks)
Svatební knihane+1000zdarma
Doprava po ČR 7 Kč/km zdarma zdarma
Hodina navíc+ 500 Kč+ 500 Kč+ 500 Kč
CENA5.000 Kč 10.000 Kč15.000 Kč

FILMOVÁNÍ SVATEB

Počet hodin
na vaší svatbě
26 – 912 +
Video medailonek2 – 3 min. 2 – 5 min. 2 – 5 min.
Sestřih20 min.30 – 40 min.30 – 50 min.
Druhý kameramanneanoano
Odkaz ke staženíanoanoano
Doprava po ČR 7 Kč/km 7 Kč/kmzdarma
CENA 5.000 Kč 10.000 Kč15.000 Kč

JAKÁ JE KVALITA FOTOGRAFIÍ A VIDEA?

VŠECHNA VIDEA SE FILMUJÍ VE FORMÁTU 4 K, NA POŽÁDÁNÍ JE MOŽNÉ FILMOVAT I VE FORMÁTU FULL HD. FOTOGRAFIE FOTÍM V OBRAZOVÉ KVALITĚ 24 MPx. DO BUDOUCNA PLÁNUJI 50 MPx.

JAK DLOUHO FOTÍŠ A FILMUJEŠ SVATBY?

SVATBY FOTÍM A FILMUJI UŽ 7 LET A MÁM NAFOCENO 100 SVATEB Z RŮZNÝCH KOUTŮ ČESKÉ REPUBLIKY.

JAK PROBÍHÁ REZERVACE A CO BUDE DÁL?

PŘED OSOBNÍ SCHŮZKU NEBO PŘÍPADNÉ KOMUNIKACI PO TELEFONU ČI SOCIÁLNÍ SÍTI, SE DATUM SVATBY TZV. PŘE REZERVUJE, PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY, KTERÁ JE 50 % Z CENY, JE TERMÍN REZERVOVÁN. POZDĚJI JSME PRŮBĚŽNĚ V KONTAKTU. MĚSÍC PŘED SVATBOU SE VÁM OZVU ZDA JE VŠE STEJNÉ A VYŠI SVATBU SI PROJDEME, ZDA JE VŠE JAK MÁ BÝT. JEŠTĚ TÝDEN PŘED SVATBOU VÁS KONTAKTUJI ZNOVU ZDA JE VŠE STEJNÉ A V POŘÁDKU.

PŘEDÁNÍ FOTOGRAFIÍ PŘÍPADNĚ KNIHY A TIŠTĚNÝCH FOTOGRAFIÍ?

PO SVATBĚ VÁM DO 7 DNŮ POSÍLÁM UKÁZKU FOTOGRAFIÍ, KTERÉ SI MŮŽETE VLOŽIT NA SOCIÁLNÍ SÍŤ. FOTOGRAFIE JSOU V PLNÉM FORMÁTU A DOSTANETE JE JAKO ODKAZ Z GALERIE, KTEROU MÁME NA ZONERAMA. PŘEDÁNÍ HOTOVÝCH FOTOGRAFIÍ JDE JIŽ JEN DIGITÁLNÍ CESTOU. DOSTANETE ODKAZ NA WEBOVOU GALERII, KTERÁ JE VEDENA NA ZONERAMĚ. PŘIJDE VÁM ODKAZ KDE JE GALERIE KE STAŽENÍ. LZE STAHOVAT BUĎ CELÉ ALBUM NEBO JEN PO FOTOGRAFIÍCH. POTOM VÁM PŘIJDE DRUHÝ ODKAZ, KDE JE ULOŽENÁ CELÁ SVATBA NA PORTÁLE ULOŽTO.CZ, KDE JE TZV. SOUKROMÝ ODKAZ. PŘÍPADNĚ NA POŽÁDÁNÍ MŮŽE BÝT I ZAHESLOVANÝ. POKUD BY BYL PROBLÉM S ODKAZY, PRÁVĚ KVŮLI POMALÉMU INTERNETU JE MOŽNÉ NA VYŽÁDÁNÍ FOTOGRAFIE ULOŽIT NA FLASH DISK, KDE V MÍSTĚ JE PŘEDÁN OSOBNĚ JINAK SE POSÍLÁM POŠTOU V KRABIČCE A JE BALÍČEK POJIŠTĚNÝ PROTI ZTRÁTĚ.