Fotografování rodin, dětí, portrétů a těhotných maminek

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

V rámci pandemie není možné fotit v provozovně, ve vnitřních prostorách ale venkovní fotografování ve Vašem okolí je možné. Případně focení v místě provozovny využívám buď městský park s židovskou hvězdou, okolí zámečku Větruše, okolí hradu Střekov, Střekovský vyhlídka. Místa můžou být jaká kolik, záleží na dohodě.  

Fotografování v exteriéru nebo ateliéru Fotografování v exteriéru nebo ateliéru
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku nebo u vás doma. Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku nebo u vás doma.
cca 1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií na foto papír
Internetová galerie + flashdisk (8 giga)
1 – 2 hodiny focením
20 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií na fotopapír
Internetová galerie + flashdisk (8 giga)
Obraz na plátno 50×70
Cena:  1500 Kč Cena: 2500 Kč

JAKOU MÁM TECHNIKU

FUJIFILM X-T2 + 25/1.8
FUJIFILM X-T10 + 16-55
BLESK FUJIFILM
CANON EOS 5D MARK II

ATELIÉROVÉ VYBAVENÍ

SOFTBOX 50X70 DAYLIGHT
OCTAGON 50 DAYLIGHT (4STUDIO)
OCTAGON 80 DAYLIGHT/ZÁBLESK (CRAPHY)
OCTAGON 120 ZÁBLESKOVÉ ZAŘÍZENÍ PHOTOTOOLS T600D
ROUNDFLASH KRUHOVÝ
5V1 ODRAZNÉ DESKY
PŘENOSNÝ ATELIÉR 2X PLÁTNA (BÍLÁ, ŠEDÁ) – 1,6X5 METRŮ
STABILNÍ ATELIÉR 3X PLÁTNA (BÍLÁ, ČERNÁ, ZELENÉ KLÍČOVACÍ) – 2,7X5 METRŮ
REKVIZITY A DOPLŇKOVÁ PLÁTNA EFEKTNÍ

Cena za dopravu je 7 Kč/km a prvních 50 km od města Ústí nad Labem zcela zdarma. Každá další fotografie je za 100 Kč včetně tisku a černobílé/barevné mutace. Fotografie se ukládají na skrytou galerii na ZONERAMA. Možnost nákupu dárkových poukazů kde je zvýhodněná cena a také platnost poukazu je 5 let. Je možné je doplnit o přání. Většinou jsou zaslány v elektronické podobě v PDF, pokud chcete tištěnou podobu zasílám ji v dárkovém balení.