Inzertní prostor pro každého

Pro jakoukoliv firmu zajišťuji inzerci do časopisů a novin, k jejich propagaci výrobků nebo celkově celé firmy. Součástí reklamy jsou PR články, které pokud nemáte můžeme pro vás napsat. Disponujeme kvalitní korektorů textů. Pokud máte zajímavé články z odvetní pro odvětví titulů, které máme v nabídce určitě můžeme tento článek realizovat.

Pokud máte zájem inzerování a nemáte grafickou podobu inzerátu můžeme vám ji vytvořit a můžete ji použít i jinam než do našich titulů.

V současné době spolupracujeme s časopisem Psí sporty do odvětví agility, dog dancing, sportovní kynologie, flayball, bul sporty a podobně. Časopis vychází 6x do roka v nákladu 12000 kusů pro Českou a Slovenskou republiku. V plně barevný na 100 stranách.

Můžeme nabídnout další prostor do časopisu Rybolov, který je čistě interaktivní a je jen na internetu. Zde jsou velké možnosti udělat inzerát interaktivní. Časopis je čistě na internetu, a to plně barevný. Vychází každý měsíc při 32 stranách.

Pokud se věnujete rybářské tématice, určitě nepohrdněte titulem Rybářské noviny, které vycházejí v nákladu 20000 ks a najdeme jej ve všech kamenných prodejnách. Vychází 6x do roka při 24 stranách, plně barevně.

Máme tu nový titul, který zatím se připravuje. Je to obdoba časopisu Everest, jde prakticky jeho myšlenkou a jmenuje se Cestovatelský Everest, nabízí velkou řadu možností článků o cestování, expedice do hor, nebo jen do skal, zajímavosti z cestování po zemích nebo u nás v Čechách.  Titul bude vycházet zatím v nákladu 10000 ks s prodejní cenou 10 Kč při 32 stranách, plně barevně. Titul bude vycházet 6x do roka a bude spojený s webovou stránkou u které je také možnost inzerovat.