LUKÁŠ ČERNÝ

JSEM PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF, GRAFIK, CESTOVATEL A REDAKTOR. SVATEBNÍM FOTOGRAFEM JSEM UŽ OD ROKU 2011 A NAFOTIL JSEM PŘES 100 SVATEB. JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. NEJČASTĚJI FOTOGRAFUJI V ÚSTECKÉM KRAJI, LIBERECKÉM KRAJI, STŘEDOČESKÉM KRAJI A V PRAZE. ZAHRANIČÍ SVATBY NĚMECKÉ A RAKOUSKÉ, ALE TAKÉ SE VĚNUJI CHORVATSKU. VYSTUDOVAL JSEM DVĚ ŠKOLY A TO SE ZAMĚŘENÍM NA FOTOGRAFII A GRAFIKU. PÍŠI DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A WEBŮ. VĚNUJI SE CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ. JAKO GRAFIK PRACUJI NA ŽIVNOST JIŽ 8 LET S 20ti LETOU PRAXÍ V OBLASTI PERIODIK JAKO JSOU NOVINY, ČASOPISY, KATALOGY, POHLEDNICE A PODOBNĚ.

JAK PRACUJI?

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF, KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ. BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST.

JAKOU MÁM TECHNIKU

FUJIFILM X-T2 + 25/1.8
FUJIFILM X-T10 + 16-55
BLESK FUJIFILM
CANON EOS 5D MARK II

ATELIÉROVÉ VYBAVENÍ

SOFTBOX 50X70 DAYLIGHT
OCTAGON 50 DAYLIGHT (4STUDIO)
OCTAGON 80 DAYLIGHT/ZÁBLESK (CRAPHY)
OCTAGON 120 ZÁBLESKOVÉ ZAŘÍZENÍ PHOTOTOOLS T600D
ROUNDFLASH KRUHOVÝ
5V1 ODRAZNÉ DESKY
PŘENOSNÝ ATELIÉR 2X PLÁTNA (BÍLÁ, ŠEDÁ) – 1,6X5 METRŮ
STABILNÍ ATELIÉR 3X PLÁTNA (BÍLÁ, ČERNÁ, ZELENÉ KLÍČOVACÍ) – 2,7X5 METRŮ
REKVIZITY A DOPLŇKOVÁ PLÁTNA EFEKTNÍ

VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, PROJEKTY,
PUBLIKACE A PREZENTACE

OD ROKU 2009 AŽ DO ROKU 2016 JSEM USKUTEČNIL 15 VÝSTAV SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍRODU, REPORTÁŽE. A TO VE MĚSTECH JAKO JE PRAHA, ČESKÁ LÍPA, VARNSDORF, RUMBURK, ŠLUKNOV, JÍLOVÉ (U DĚČÍNA), DĚČÍN A POD. PRODAL JSEM MNOHO FOTOGRAFIÍ DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A NOVIN: ČASOPIS VÝBĚR, KNIHA O STARÝCH KŘEČANECH, ČASOPIS KOKTEJL SPECIÁL, KOKTEJL EXTRA – ROZHLEDNY, STOLNÍ KALENDÁŘ ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2014, POHLEDNICE, JÍLOVSKÁ SOVA, KOČIČÍ LISTY, KOČIČÍ PLANETA. PŘEDNÁŠKA O ČESKÉM ŠVÝCARSKU (EXPEDIČNÍ KAMERA), FOTOEXPEDICE “PO STOPÁCH ŘEKY KAMENICE” (SNOW FILM FEST). SVATEBNÍ VELETRH LITOMYŠL 2019. VÝSTAVA V RUMBURSKÉ KAVÁRNĚ CAFFE STODOLA 2020

Prodej fotografií a volné fotografie, spolupráce a podobně

  1. Shutterstock – ZDE
  2. Dreamstime – ZDE
  3. Pexels – ZDE
  4. Zonerama – ZDE