Jedná se o projekt cestování po Evropě, a i mimo něj. Je spojený s filmovým festivalem, který bude v říjnu spuštěný s Městkou knihovnou v Rumburku kde můžete zhlédnout různé filmy z cest ale také filmy od nás. Chceme se věnovat cestování autem po Evropě, po různých koutek. Tak jak by vás napadlo cestování jen, tak. Pro tento projekt hledáme sponzory a lidi kteří nás podpoří. Každé peníze a dary využijeme pro cestování. Ukážeme vám, jak cestovat s minimálním nákladem, kde kempovat, na co si dát pozor. Kolik, co stojí a vše potřebné k cestování.

Společně s tím bude spojený i web, který pro Vás připravujeme. Již ke konci roku bude v Rumburku první ročník našeho filmového festivalu a v Rumburské kavárně Caffé Stodola budou naše přednášky a výstavy z cest.

Podpořte náš projekt cestování

Hledáme sponzory, mohou to být firmy pro které na oplátku vytvoříme jedinečné fotografie jejich výrobků. PR články nebo video recenze jejich výrobku. Dále Vás na oplátku pozveme na filmový festival. Můžete se také stát garantem či sponzorem filmu. Pokud nejste firma, a přesto chcete projekt podpořit, uveďte na sebe kontakt. Pro podporovatele máme kromě pozvánky na festival, také kalendáře, pohlednice nebo filmy zdarma.

Číslo účtu na podporu našeho projektu: 1030268029/6100 a variabilní symbol 20200101

Naše cesty, které připravujeme zatím jen podle zemí, přesné expedice uvedeme do konce ledna: Itálie Rakousko, Lichtenštejnsko, Chorvatsko, Švýcarsko a také cesty z naše krásné České země.

Rádi vás uvedeme mezi spolupracující partnery.