Nabízím možnost spolupráce v oblasti svatebních služeb, a to ve formě nabídky svatebčanům, může být kupříkladu svatební DJ, kadeřnice, vizážistka, svatební koordinátorka a podobně. Dále je možné semnou spolupracovat jako s fotografem na různých svatebních místech, fotograf pro školy a školky. Různé organizace a spolky. Filmování akcí či reklam pro firmy. Nebo kulturní a společenské akce a podobně.

Spolupráci nabízím jakoukoliv. Pokud jste třeba výrobci kávy, marmelád, svatebních novin, oznámení či cokoliv jiného, můžeme se osobně sejít a rozšířit tak vzájemnou spolupráci. Často se mne klienti ptají na zajímavá svatební místa, hledají, kdo by jim vyrobil svatební oznámení či hledají různé doplňky. Zajišťovat ze své strany svatební agenturu, když je možnost raději s agenturou spolupracovat a rozšířit tak svoji a vaši nabídku.

V tomto odkaze může být také kontakt na vás. Pojďte spolupracovat a nabízet tak svatebčanům stále lepší služby a více možností. Pojďme tak všechny zkušenosti nabídnout všem a nebuďme konkurenti, ale buďme si nápomocni.

Svatby s Táňou

Hledáte svatební koordinátorku, která Vám profesionálně poradí s Vaší svatbou? Pokud jste si vybrali mne jako fotografa či kameraman na Vaši svatbu, doporučuji jako koordinátorku tým Táni. Nejenže poradí s místem vaší svatby ale také s celým průběhem, včetně zajištění dalších služeb. Doporučuji navštívit webové stránky.

A dále zde může být i Vaše spolupráce…