Svatební fotografie

Jsem fotoreportér vašeho příběhu

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ.

Proč fotit semnou?

BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK ČI DOBRÝ ZÁBĚR, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST. PŘED KAŽDOU SVATBOU BYCH SE S VÁMI CHTĚL SEJÍT, PROBRAT VÁŠ SVATEBNÍ DEN TAK ABYCHOM VZÁJEMNĚ VĚDĚLI VŠE POTŘEBNÉ. DOHODLI SE JAK VELKOU SVATBU CHCETE NAFOTIT NEBO NAFILMOVAT. CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ MÝCH SLUŽEB A CO VŠECHNO JE DÁLE MOŽNÉ U MNE VYRÁBĚT. MŮŽE TO BÝT SVATEBNÍ KNIHA, FOTOGRAFIE NEBO VIDEO MEDAILONEK, VEŘEJNÁ GALERIE APOD.

 

Jaké jsou ceny?

JELIKOŽ FOTÍM PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ, CENY JSOU UVEDENÉ V TABULCE NÍŽE. U PŮLDENNÍ SVATBY SE CENA MŮŽE LIŠIT V POČTEM KILOMETRŮ. PRVNÍCH 25 KM JE ZDARMA. U ZAHRANIČNÍ SVATEB JE CENA SMLUVNÍ. POKUD CHCETE NAFOTIT SVATBU JEN VE VERZY ČTVRDEN KDE SE JEDNÁ O FOCENÍ JEN OBŘADU A FOCENÍ V PARKU, TAK TATO MOŽNOST SAMOZŘEJMĚ JE A TO JE. STAČÍ NAPSAT ODKUD JSTE A CENU PRO VÁS PŘIPRAVÍM.

Jak dlouho fotíš svatby?

SVATBY FOTÍM UŽ 7 LET A MÁM NAFOCENO 100 SVATEB Z RŮZNÝCH KOUTŮ ČESKÉ REPUBLIKY.

Jak probíhá rezervace a co bude dál?

PŘED OSOBNÍ SCHŮZKU NEBO PŘÍPADNÉ KOMUNIKACI PO TELEFONU ČI SOCIÁLNÍ SÍTI, SE DATUM SVATBY TZV. PŘE REZERVUJE, PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY, KTERÁ JE 50 % Z CENY, JE TERMÍN REZERVOVÁN. POZDĚJI JSME PRŮBĚŽNĚ V KONTAKTU. MĚSÍC PŘED SVATBOU SE VÁM OZVU ZDA JE VŠE STEJNÉ A VYŠI SVATBU SI PROJDEME, ZDA JE VŠE JAK MÁ BÝT. JEŠTĚ TÝDEN PŘED SVATBOU VÁS KONTAKTUJI ZNOVU ZDA JE VŠE STEJNÉ A V POŘÁDKU.

Fotograf na půl dne

Fotografování zkrácené verzce celého dne, kde den začíná focením příprav zakončený tancem. Nebo od svatebního obřadu až po večerní zábavu.

Fotograf na celý den

Fotografování celého dne od ranních příprav až po večerní zábavu.

Fotograf a kameraman na celý den

Fotografování a filmování celého dne od ranních příprav až po večerní zábavu. Možnost pokud máte psa či kočku, upevnit kameru i na ně.

Ceník

Počet hodin na vaší svatbě  8 12
Osobní schůzka v Ústí nad Labem/Praha  ano ano
Počet odevzdaných fotografií na památečním USB disku cca   800 1000
Digitální archivace fotografií  ano ano
Doprava po ČR  10 Kč/km zdarma
     
CENA  10000 Kč 20000 Kč
     
Příplatek za kameramana  8000 Kč 15000 Kč
     
Instax Square s 50 fotografiemi   1 000 Kč
Předsvatební portrétní focení   1 000 Kč
Vytvoření a tisk luxusní svatební fotoknihy   2 000 Kč
Obraz na plátně 50x70 (u celého dne zdarma)   1 000 Kč

Instagram