I když počasí v posledních dnech opravdu moc nepřeje, ale najdou se dny, kdy můžeme společně jít do ateliéru nebo ven. A kde se fotí? Stále v našem ateliéru v Ústí nad Labem ale také v okolí města Rumburk. Možné je fotit venku, v ateliéru anebo s naším přenosným ateliérem u vás doma. Na fotografování mohu přijet k vám a to kamkoliv. Fotografuji po celé české republice anebo můžete přijet do Ústí nad Labem a spojit to tak s výletem do okolí.

Určitě se blíží narozeniny nebo svátek Vašim rodičům, přátelům, či jako hezký dárek pro babičku a dědu. 

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotografování v exteriéruFotografování u Vás doma
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně.Tento balíček může obsahovat to stejné jako první. Je ale vhodný na fotografování miminek. Také je možné ho využít na fotografování pro firmy.
1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
USB disk nebo Internetová galerie
1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
USB disk nebo Internetová galerie 
Cena:  1000 KčCena: 1000 Kč

V okolí města Ústí nad Labem, Děčín a Teplice je doprava Zdarma, jinak je zde cena 10 Kč/km. Každá další fotografie je 50 Kč, při odběru nad 10 snímků je každý další snímek 25 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *