Bylo to opravdu magické datum, tedy 2.2.2020… Jak řekl jeden z hostů, i když jej přečtete pozpátku je to stejné. Toto datum nebylo jen plné dvojek ale také plno fotografií z „Tajemství Českého Švýcarska“ ale také špetka reportážních fotografií, které byly zavěšené ke stropu.

Moje přítelkyně mladá nadějná fotografka Aleks, nafotila tuto událost. Popravdě po dlouhé době výstava, a ještě hovořit o sobě? Přepadla mne velká tréma, a tak jsem musel se opravdu napít, tak jak nepiji alkohol musel jsem si opravdu dát něco lehkého na uvolnění emocí. Přišlo totiž nečekaně něco kolem 25-35 lidí což na malou kavárnu bylo opravdu hodně a doslova praskala ve švech. Představil sem sám sebe, náš projekt o cestování. Hovořil s několika lidmi a hovořil o snímcích. Radil, jaký fotoaparát koupit, no radil. Jelikož fotím už čtyři roky se značkou Fujifilm tak samozřejmě preferuji svoji značku a zkušenosti s ní. Výstava byla v duchu kavárenské nálady, já v kruhu přátel a přítelkyně jsem vše zvládl. Večer už jsem zakončil jako rande se svojí přítelkyní. 

Výstava potrvá určitě měsíc a už teď se můžete těšit na další výstavu, a to tentokrát z Itálie kam pojedeme do Italských Alp, a představíme vám život ve dvou v osobním autě kde jako společníci pojede nás pes a potkan. Přivezeme prodejní fotografie a film, a samozřejmě bohatou přednášku. Přeji všem krásné dobrou kávu v kavárně Caffé Stodola a příjemný pocit v krásné okolní přírodě.

Celkovou galerii všech fotografií najdete ZDE na odkaze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *