Asi už si všímáte, že na obou profilech na Facebooku, a i tady webu došlo ke změně loga. Původní logo foťáček se srdíčkem, byl doplněn o malířskou paletku malují ono srdíčko. Přemýšlel jsem dlouho jak zakomponovat do loga grafické studio. Místo výroby dvou log na jedno ič mi to přišlo dosti matoucí. Jelikož logo fotoaparát se srdíčkem tu už plně funguje od dubna 2019, kde toto logo vystřídalo clonu foťáku. Jelikož marketingový poradce přišel s nápadem, že fotíme srdcem a mělo by to tak být znatelné. A jelikož i grafiku děláme stejně tak se logo mírně upravilo. Vše zůstává stejné, grafické studio a fotografický ateliér je nadále v Ústí nad Labem a stále se sídlem ve Starých Křečanech a partnerskou pobočkou v Praze. 

Asi si říkáte malá firma a přesto více míst. Ty místa jsou pro nás strategická podle toho kde se fotí nejčastěji. Jelikož v Praze mám také hodně klientů, je pro mě jednoduší třeba na víkend, či na týden v Praze zůstat a věnovat se klientům. Nadále chci fungovat, jak to půjde, sice nás korona trochu poškodila v tom, že svatby prostě nejsou. Hodně našich klientů, svatbu buď zrušilo či posunulo na rok 2021. Ateliér funguje dále, jak pro rodiny, tak i pro firmy. Naše grafické studio také funguje jako místo setkávání pro školení, redakci časopisu Psí sporty nebo časopisu Rybolov. Určitě se v ateliéru sejdeme na školení nebo seminář. 

I zda na webových stránkách se pomalu začnu věnovat cestování a tipy na místa kde se dobře fotí, také rady začínajícím fotografům a mnoho dalších zajímavostí. Nebude to jen web fotografa a grafika ale bude to web o fotografování a grafice, a s tím spojené že tuto službu jako firma nabízím. 

Přeji všem krásný den a vše je přeci o tom jací jsme… Lukáš, fotograf a grafik

Nové logo duben 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *