Spread the love

Mám svůj vlastní e-shop

Od 1. prosince poběží plnohodnotný e-shop na mých webových stránkách. Na dotaz klientů a přátel, proč své fotografie někde neprodávám jsem se rozhodl, že tak učiním na základě vlastního e-shopu. Moje produkce jsou hlavně obrazy na plátno. Zatím budou ve velikosti 60×80, do budoucna plánuji i panoramatické obrazy a větší formát. Věnuji se vydáváním pohlednic, takže i ty bude možné si pořídit.

Kromě pohledů, kalendářů a obrazů je možné pořídit skrze e-shop o služby. Tedy pokud máte jasno, co konkrétně chcete stačí objednat v e-shopu a vše ostatní probereme na základě objednávky.

Mám přehled

Pro mě osobně i přesto, že jsem na cestách mohu za pomocí mobilního telefonu vyřizovat vaše objednávky, což je pro všechny jednodušší. Už teď je e-shop plně funkční, jen do pondělí doplním ještě několik obrazů na plátno.

Jednoduché prostředí

E-shop najdete v menu, kde si vytvoříte svůj profil. Můžete sledovat stav objednávky a průběh. Platební brána bude zpuštěná až po novém roce, v současnosti je jen bankovní převod nebo dobírka. Přepravcem je Česká pošta a po novém roce přibudou i jiní dopravci. Přehled v obchodu je jednoduchý. Cokoliv by vás zajímalo stačí napsat dotaz do v kontaktech.

Vyzvedávání na pobočce

Od ledna nebo až skončí nebo se rozvolní pandemie, bude možné na pobočce Ústí nad Labem si objednávky vyzvedávat osobně.


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *