Spread the love

Jsem na sociální síti TikTok

Hodně mezi lidmi běží takový menší nešvar o tom, že TikTok v je jen pro blbosti a pro děti. Od roku 2021 se Tik-Ttok povznesl a sami jeho tvůrci ruší dětské účty a dávají tak prostor dospělým a hlavně firmám. Už dnes na TikToku najdeme výrobce parfumérie, oblečení, mobilních telefonů a prodejních diskontů.

Reklamy jiných firem

Nedávno na mě naběhla reklama na Kaufland nebo About You. Je vidět, že firmy začínají využívat algoritmus Tik-Ttoku na svoji prezentaci. Já sám mám na této síti svůj profil. Věnuji se tam prezentaci své práce, unboxingu nebo také různým otázkám. Podle mě Tik-Ttok má určitou budoucnost a věřím, že další a další malé firmy se budou do budoucna začleňovat do této sítě.

S TikTokem mi již pomáhá markeťák

Abych se na TikToku úplně neztratil a také popravdě nejsem vševěd, využil jsem nástroje mladé markeťačky, která pomáhá právě firmám na Tiktoku. Sem níže vám dám odkaz na Guru TikToku a může ji kontaktovat. Můj smysl na této sociální síti je také ukázat lidem nejen své fotografie ze svateb, portrétů a produktové fotografie, ale také vám ukázat, kdo vlastně jsem. Už teď na TikToku z videí lidé vědí, že bydlím na vesnici, mám malého pejska a podobně. Stejně jako jsou informace na TikToku, tak podobně je sdílím na svém účtu na Instagramu, kde mimo jiné připravuji video „cesta ateliér“, které i pro ty z vás, co nemají Instagram, bude umístěno i na YouTube.

Sociální sítě jsou budoucností v podnikání

Je to v podstatě určitý vývoj, který nikdo z nás nezastavíme. V dřívějších dobách, kdy bylo potřeba mít natištěné vizitky, letáky, propagační materiály. Uvádět všechno do časopisů a novin, nechávat na sebe kontakty na matrice a podobně. Dneska už je více vnímána platforma sociálních sítí. Za posledních 5 let, kdy se věnuji sociálním sítím, tak 90 procent objednávek svateb a portrétů chodí ze sociálních sítí. A není potřeba už tolik investovat do reklamy.

Na TIKTOKU mne najdete buď jako “lukascerny.eu” nebo přímo na tomto odkazu ZDE.


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *