Spread the love

Houpačka do každé rodiny aneb nejzajímavější produkt v ateliéru

Nedávno mě oslovila jedna firma, která provozuje e-shop hrackyretro.cz. Na webu najdete mnoho zajímavých hraček ze dřeva. Tedy takové ty hračky, které známe i z našeho dětství. Pamatuji se, že i já jsem měl různé stavebnice, vláčky, autíčka, ale také toho dřevěného kačera na provázku.

Všestranné užití aneb dobrý nápad

Nedávno mě tato firma oslovila o nafocení houpačky pro děti. Když produkt přišel, zaujalo mě jeho provedení a také to, že všechny rohy byly dobře zpracované tak, že každé dítě, které na houpačce bude, se nezraní z ostrých hran, jako se to občas stává u plastových hraček. Jedná se o houpačku, která po otočení funguje také jako sedátko. Tento nápad má podle mého názoru všestranné užití.

Vhodný dárek třeba i k Vánocům

Z pohledu fotografa by se dala houpačka použít i jako rekvizita na focení miminek. Má dobrou stabilitu. Kromě kvalitního masivního bukového dřeva a bukové překližky není těžká a je dobře přenositelná. Její hmotnost je 3 kg a nosnost 150 kg, takže je schopna unést i velké dítě či dospělého člověka. Při fotografování jsem použil záblesk a soft box. Přikládám také odkaz, kde lze tuto houpačku, a samozřejmě nejen to, zakoupit. Na e-shopu najdete mnoho hezkých hraček, a jelikož se pomalu blíží Vánoce, určitě zde najdete mnoho tipů na hezký dárek. Platit lze kartou a je zde také ověření zákazníky z portálu heureka.cz.  

Odkaz na webové stránky najdeme ZDE kde najdete informace o houpačce, včetně recenzí od zákazníků.

 


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *