Spread the love

Časopis Kreativní clona

Jedná se o tzv. prezentující časopis mojí práce. Jelikož se časopisů věnuji už od roku 2009 a často mě chodí od různých firem jejich firemní časopisy, napadlo mě udělat něco podobného. Jelikož se věnuji ve své profesy grafice, fotografování a cestování vytvořil jsem takový magazín. I když dnešní doba časopisů zrovna není příznivá tak ale časopisům v elektronické podobě má vše zelenou. Tento časopisu bude vycházet každý měsíc. A vždy zde budou témata o grafice.

Obsah časopisu

Chci se věnovat historii počítačů, grafice ale také seznámení ve formě tutoriálů. Jak už aplikací Adobe, Affinity a Corel a případně jejich různých alternativ. Dále se chci u fotografování věnovat svatebním tradicím, jaký vybrat fotoaparát, ze světa objektivů a podobně. V neposlední řadě, rád cestuji a jelikož se nacházím nedaleko národního parku České Švýcarsko a obecně Šluknovského výběžku, budu vám psát články o cestování z okolí, případně fotoreportáž.

Vždy zdarma

Časopis bude zajím vycházet na 24 stranách ale postupně bude určitě obsah přibývat. Pokud vás časopis zaujme tak díky aplikaci newsletter je možné si tím časopis tzv. předplatit a tím máte informace i o dění v mojí firmě. V časopise jediná inzerce bude z mého podnikání jinak bude nadále zcela zdarma. Pokud by byl zájem časopis více rozvinout a máte své nápady a náměty, je možné případně časopis finančně podpořit. Ti, co mají zapnutý newsletter budou mít číslo o několik dní dříve, než bude uveřejněný na sociální síti. Bude zde uložen ve třech verzích, a to interaktivní podoba, v klasickém PDF souboru jako náhledové a plná kvalita. Je možné si jej kdykoliv stáhnout nebo načíst přes webové stránky.

Zde níže najdete dvě PDF verze a to jednu ve webovém provedení, kde jsou obrázky čistě jen jako náhled a druhý verze v tzv. plném zobrazení. 

KC2110_WWW_WebVerze

KC2110_WWW_HiRESS 


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *