Spread the love

Buková houpačka jako dárek k Vánocům aneb další podobný produkt

Nedávno jsem fotil podobný produkt, který jsem zde představil jako zajímavý produkt v ateliéru. Tyto skvělé produkty a dřevěné hračky najdete na e-shopu hrackyretro.cz. Je zde mnoho výrobků ze dřeva a jelikož se blíží Vánoce je zde mnoho hezkých a zajímavých dárků včetně toho to houpacího prkna

Informace z webové stránky o produktu

Buková houpačka, pevná kvalitní konstrukce a povedený design. Houpačka je bezpečná, má funkční zarážky proti přehoupnutí a v podlaze nejsou žádné spáry, nehrozí tak poranění prstů. 

Promyšlená velikost a tvar houpačky spolu vytváří dokonale harmonický prostředek pro houpání.

Vlastnosti 

  • Masivní bukové dřevo + buková překližka.
  • Rozměr: výška 410 mm, délka 800 mm, šířka 400 mm. 
  • Nosnost: 150 kg.
  • Hmotnost: 3 kg. 
  • 100% přírodní a nezávadné bukové dřevo 
  • Výrobek splňuje přísné požadavky EU pro bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let.  Pozor hračka obsahuje malé části.

Vhodný dárek nejen k Vánocům

Houpací prkno z bukového materiálu, který mohu z vlastního pohledu říct, že je pevný. Není těžký, dobře tvarovaný. Já osobně bydlím v podkroví a mám zde dřevěnou podlahu, takže netvoří žádné otisky a neklouže. Pro fotografické užití v ateliéru by si také našlo své místo. Kvalitní bukové dřevo a bukové překližky je bezpečné. Držím této firmě a těmto výrobkům ať plní nejen sny dětem a rodičům ale také ať jakýkoliv výrobek plní svůj správný účel. Přikládám zde odkaz, kde lze tuto houpací prkno objednat. Platit lze kartou a je zde také ověření zákazníky z portálu heureka.cz.  

 


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *