Spread the love

Kompletní ceník všech mých služeb

Každý rok dělám pro své a nové klienty celkový ceník. Vše sice najdete na webových stránkách, ale ceník můžete mít k dispozici uložený i svém počítači a kdykoliv se rychle na něj podívat. Tento rok je ceník o něco plnější a bohatší. Doba pandemie žene firmy ke zdražování, já jsem nakonec ceny nechal stejné. Věřím, že vás ceny zaujmou. Pro delší spolupráci je možné ceny udělat smluvní a využít tak více služeb najednou za jinou cenu.

Novinky z produktové fotografie

Tento rok pro vás připravuji ještě fotografování produktů na černé a tmavě šedé plátno. Nejvíc se to hodí na produkty s ovocem, sklenice, vína a podobně. Během ledna sem přibude do portfolia produktů i tzv. 360stupňové produkty. A ukázky, jak lze v ateliéru připravit videa třeba na webové stránky nebo přímo videa na reklamu.

Kreativní clona vs. newsletter

Součástí mojí práce také patří časopis Kreativní clona, kterou jsem původně plánoval jen jako takové lepší provedení newsletteru, ale po dohodě s klienty to bude čistě plnohodnotný časopis o grafice, fotografování a cestování. Má od prosince své ISSN číslo a první číslo v tomto roce vychází ke konci ledna. Newsletter teď bude posílán každý týden v pondělí, kde vám představím novinky z podnikání, případně nové projekty, nové číslo Kreativní clony a také zahraniční cesty. Pro odběratele určitě slevy na kurzy a semináře, případně focení.

Zde najdete interaktivní ceník a níže ve dvou verzí PDF. Jedno jako náhledové a druhé v lepší kvalitě.

Ceník k nahlédnutí nebo ke stažení v náhledové kvalitě najdete ZDE a v plné kvalitě najdete ZDE


Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *