FOTO COLOR 012

V půlce července jsem odjel na svatbu do města Rumburk, blíže pod rozhlednu Dymník. Kde se nachází krásné mystické místo známé jako Rumburská hvězda. Je to místo kam jezdí mnoho lidí nejen za tímto místem (odkaz na stránky zde) ale také zde fotí hodně fotografů. Já tady fotím často rodinnou fotografii. Z různých stran je každou chvilku jiný výhled. Buď je to hustý les, výhled na město Rumburk nebo na Vlčí Horu, kde mimo jiné je také rozhledna.

Vše v okolí

Na Dymníku je krásná restaurace stejného názvu jako rozhledna, najdeme zde třeba také fotbal golf nebo turistické zajímavosti v okolí. Já samozřejmě jsem přijel na půldenní svatbu, kde obřad proběhl v prostorách Rumburské hvězdy a hostina včetně večerního mejdanu proběhla v restauraci na sále, kde se pořádají také plesy a firemní večírky. Novomanželé jsem také pro párové focení vybral právě Rumburskou hvězdu, která svým okolím a mystikou dává do fotografií svůj nádech. A také se tam můžete dobře vyblbnout.

Na Závěr

Pokud máte i vy zájem o fotografie, rád přijedu na vaši svatbu ať je to kamkoliv. Nabídku služeb najdete zde v odkaze anebo pokud máte speciální nebo jiný požadavek na svatbu tedy tzv. individuální cena na míru stačí mě kontaktovat a cenu pro vás připravím…