FOTO COLOR 545

Ke konci července jsem se vydal na tří denní cestu do obce Huzová, kterou mimo jiné najdeme v okrese Olomouc, což už je trochu dál, než nejčastěji fotím. I když je pravdou, že často se na svatbách do větší dálky pohybuji po celé České republice, a to i do zahraničí.

Něco na úvod

Obec Huzová se nachází v Nízkém Jeseníku asi 9 km severně od Šternberka. Žije zde asi 560 obyvatel, a na náměstí najdeme hospůdku kde jsem si s kamarádkou nevěsty dal zasloužené pivo. Na náměstí také najdete poštu, obecní úřad a malý obchod. Já byl ubytovaný v nedalekém pensionu. Právě v pátek v en příjezdu jsem byl také pozdravit budoucí novomanžele, a domluvil se na druhý den. Samozřejmě sobota byla opravdu krásná, sice celý den pršelo ale už jsem zvyklí fotit za každého počasí. Byl jsem s novomanželi až do ranních hodin. A neděle po snídani byl návrat do domů. Ujel jsem 2x 350 km, cestou jsem vyzvedl a dovezl zároveň i domů kamarádku nevěsty.

Na závěr

A jaký byl celý svatební den? Podívejte se na zlomek fotografií, které jsem pro Vás vybral. Pokud máte i vy zájem o fotografie, rád přijedu na vaši svatbu ať je to kamkoliv. Nabídku služeb najdete zde v odkaze anebo pokud máte speciální nebo jiný požadavek na svatbu tedy tzv. individuální cena na míru stačí mě kontaktovat a cenu pro vás připravím…

Ke konci července jsem se vydal na tří denní cestu do obce Huzová, kterou mimo jiné najdeme v okrese Olomouc, což už je trochu dál, než nejčastěji fotím. I když je pravdou, že často se na svatbách do větší dálky pohybuji po celé České republice, a to i do zahraničí.
Požádání o ruku.

Proč si vybrat právě tebe?

Fotím svatby srdcem, a na každé svatbě jsem v roli svatebního fotografa, ale také jsem součástí vašeho příběhu. Rád vás vyslechnu, pomohu a rád vás uvidím i po svatbě. Můžeme společně nafotit vaše první setkání, vaše první očekávání, miminko, narozeniny či cokoliv jiného, co je potřeba. Na svatbě nejsem suchar, ale snažím se s vámi komunikovat, rozesmát vás a poradit. Věnuji se focení celodenních svateb, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Jsem vám k dispozici po celou dobu.

Kde všude fotím?

I když pocházím ze severních Čech, jezdím fotit svatby po celé České republice. Nejčastěji se vracím do Středočeského kraje, obecně Moravské kraje, Liberecký a Ústecký kraj. Také hodně Praha a Jižní Čechy. Svatby nefotím jen jeden den, často jezdím i na vícedenní svatby, proto se na taková místa nejčastěji ubytuji na celý víkend. Rád cestuji, a tak mi nevadí přijet i na Vaši svatbu ať je to kamkoliv.

Čím fotíš?

Ke své práci používám full frame zrcadlovku značky Canon, a to přesněji model 6D Mark II, disponuji na každou svatbu bleskem, vozím s sebou také pár objektivů. Fotoaparát také krásně filmuje, tak pro filmové svatby vozím s sebou světlo, mikrofon a mnoho potřebného vybavení. Data se ukládají na profesionální SD karty značky Lexar. Jelikož využívám grip tak mohu tak fotit 30 hodin. Do budoucna plánuji nákup vysokokapacitních baterií, které by měli zaručit kapacitu 90 hodin.

Fotografuji tak abych zachytil ty nejzajímavější momentky

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na váš svatební den. Po celou dobu jsem s vámi jako kamarád a rodinný přítel, ale zároveň jako profesionální fotograf. S čím si nevíte rady, rád vám s tím pomohu. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí. Pro ty, kteří chtějí, můžou být fotografie obohaceny o různé tahání, lovení, vyhazování do vzduchu. A nebo svatbu nafotíme s větší nadsázkou romantiky a pohody. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak, vše je o vzájemné domluvě.