FOTO B 367

Cesta na svatbu do okolí Vlčí hory aneb i fotograf se může ztratit, takhle by mohl začít leckde jaký příběh. A začal právě tím ten můj. Dne 23. září 2022 nedaleko Vlčího se pořádala svatba do stylu zahradní party u chaloupky, kde i já mám své vzpomínky na mládí, ale to už by byl jiný příběh.

FOTO B 410
Svatební polibek

Svatební začátek

Svatbu doprovázelo smíšené počasí. Nejdříve sluníčko, zataženo anebo také déšť. Svatební příprava začala na chatce, nevěsta byla doma se svojí svatební skupinou. Všichni vyjížděli tak abychom se všichni sešli u restaurace Vlčárna a vydali si tak do Krásné Lípy k obřadní síni, kde jsou měl i já svoji premiéru. Krásná obřadní síň v srdci Českého Švýcarska. Po krásném obřadu, společných fotek se vracíme zpět na chatu, kde kromě netradičního jídla ve stylu domácího guláše začíná svatební party doprovázená společenských her, hodnou, dobrého jídla, svatebního tance a mnoho zajímavého až do ranních hodin.

Na závěr

Jak už jsem psal na začátku s tou mojí ztrátou, prakticky na přejezdu jsem na místo odbočení doprava odbočil do leva, ale ono ta cesta nebyla jiná ani ve druhém případě. Často jezdím fotit i na horší místa a rád se s Vám potkám na té vaší svatbě ať je to kdekoliv.

Napsat komentář