Dne 7. listopadu otevírám v Rumburku ateliér

DSCF6098

A je to tu! Otevírám fotografický ateliér v centru města Rumburk. A to přímo na Náměstí Lužickém v budově, kde je i banka Moneta, vstup ke mně najdete z boční strany budovy podél úřadu práce. Otevřeno bude skoro každý den od pondělí do čtvrtka od 9 do 16 hodin.

Letacek a pozvanka

A co Vás u mě čeká?

Příjemné prostředí grafického a fotografického studia, které může kromě zpracování grafických prací a zajištění tisku místních a partnerských tiskáren nabídnout také fotografické služby. Fotografování produktů pro e-shopy, firmy, oslavy, večírky, vítání občánků ale také portrétů a svatebních obřadů a cokoli dalšího. Součástí prostoru bude také prodejna pohlednic z vydavatelství Fukal a Štekl, ale také něco málo z mých výrobků jako jsou pohlednice, cestovatelská samolepka a foto obrazy. Chci se také věnovat školení v oblasti fotografických služeb, přednášky o focení a cestování. Ateliér bude trochu v jiném duchu, než jsou klasické foto ateliéry. Chci, aby se každý klient cítil jako doma.

Pro start se slevou 20 %

Na veškeré fotografické služby nabízím do startu slevu 20 % a to na fotografování svateb, oslav a večírků, portrétní a rodinnou fotografii. Sleva platí do 31. 12. 2022, pokud fotografování nestihnete do konce roku ale balíček si, přesto objednáte, cenu se slevou vám samozřejmně zachovám. Každý měsíc po otevření ateliéru můžete očekávat slevy, soutěže a foto balíčky a mnoho zajímavých akcí.

Kde nás přesně najdete a jaká je dostupnost?

Najdete mě na Náměstí Lužickém v budově, kde je také Moneta bank, ale nejsem v jejím vchodu ale z bočního vchodu, na proti úřadu práce. Místo je samozřejmě značené tak abych byl dobře k nalezení. K parkování lze využít parkovací místa na náměstí anebo v ulici SNP. Sice prostor nenabízí bezbariérový přístup, ale jsou ke mně tři schůdky, a tak vám mohu pomoci se ke mně s kočárkem dostat. Po fotografování anebo před, lze také využít okolní firmy a místa k příjemnému sezení. Okolí náměstí najdete kavárny, restaurace a vinotéky.

mapy web
Označené místo je místo kde mě najdete.

Napsat komentář