pexels perfecto capucine 1475276

V dnešní digitální době a v době vzdělávání se v poslední době rozběhla éra e-booku, tedy elektronických knih, které sami o sobě nabízejí hromadu užitečných informací. Pokud jste tvůrce nebo firma, a chcete vzdělávat své klienty tak e-book je nejlepší řešení. Touto elektronickou knihou můžete klientům zbělit jakou kolik potřebnou informaci.

Co mohu nabídnout?

Mohu Vám vytvořit jakýkoliv e-book, různých velikostí, zaměření, výstupních formátu. S dlouholetou zkušeností v oblasti publikací pro vás vytvořím jakoukoliv grafiku, lze ji doplnit o infografiku, grafy, fotografie (nakupuji na fotobankách nebo využívám free foto banky anebo čerpám z vlastních snímků). Pokud nemáte vlastní korektorku mohu nabídnou kolegyni ze svých řad a ta je cena 80 Kč za 1 normostranu. Grafika vytvoření a finální podoby je 150 Kč za 1 stránku. Pokud máte zájem připravit e-book i do jeho tiskové podoby mohu zajistit poměrně levný a kvalitní tisk jak s měkkou nebo pevnou vazbou, ve formě časopisu nebo knižní podoby. Je to vždy o domluvě.

Dvojstranka 2

Jak na to?

Pokud máte zájem na vytvoření elektronické knihy neboli e-book, stačí mě kontaktovat formou kontaktního formuláře. Domluvíme se jakou máte představu a co vše oko toho vše potřebujete. Pro inspiraci mohu doporučit se podívat na stránky fy Next Vision, pro které jsou v současné době vytvořil dva e-booky – „Zákazník – váš pán?“ a „Ideální zákazník – jak a kde ho získat?“. Obě témata samozřejmě doporučuji i jako vzdělání pro vaši firmu.  

Dvojstranka 4

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *