DSCF401514 scaled

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu tak abych zachytil ty nejzajímavější momentky, tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na váš svatební den. Po celou dobu se Vám věnuji a pomohu s čím si nevíte rady. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí, skoky do vzduchu, vyhozením nevěsty a ženicha, nebo jakékoliv akční nápady a nebo jen klasickou čistou romantiku. Nenutím Vás do nevhodných výrazů ani do ničeho co by netvořilo zajímavý snímek. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak, vše je o vzájemné domluvě. Proto vše probereme na každé schůzce, kde si povíme kde bude váš obřad, hostina a co všechno společně nafotíme. Pokud nejde osobní schůzka tak se můžeme spojit on-line.

Proč si vybrat právě tebe?

Naprostou prioritou je vaše spokojenost a proto se snažím zachytit váš den tak aby v celé své škále plné emocí a událostí mohl tak zachytit a vystihnout jeho atmosféru. Proto fotím svatby srdcem a chci aby příběh měl tu správnou vzpomínku, emoce, momentky a aby bylo vždycky na co vzpomínat. Společně můžeme na každé schůzce probrat podrobně celý průběh svatby a s čím si nevíte rady tak Vám pomohu. Na svatbě nejsem žádný suchar, a snažím se vás rozesmát a hodně komunikovat. Fotím svatby už delší čas a proto vím jak v dané situaci zareagovat.

Co dále mohu nabídnout?

Pro svatebčany kromě fotografování svateb Vám také mohu nabídnout fotokoutek s přímým tiskem fotografií do formátu 10×15 nebo mohu vzít sebou Instax. Dále výroba svatebního oznámení nebo svatební noviny, svatební strom.

Napsat komentář