13263

Rád bych vám představil tento projekt, nebo spíše expedici, která je zároveň dlouho plánovaným snem. Kvůli covidu, zdravotním problémům a hlavně finančním omezením byl tento sen několikrát odložen. Projekt je založen na motivaci všech, kteří mají sen, ale nemají dostatek zdrojů k jeho realizaci. Expedice proběhne napříč třemi státy – Itálií, Rakouskem a Švýcarskem – a povede přes městečka a obce, jak na známých, tak i na méně známých místech. Cílem projektu je motivovat ty, kteří si nevěří, mají nějaký hendikep, nebo jim něco brání udělat ten první krok a vydat se na cestu.

4285

Chtěl bych vycestovat nejdříve do města Trento v Itálii, prozkoumat okolí, sepsat několik tipů na články, a pořídit spoustu fotografií a videí. Odtud se vydám přes hory, malé vesničky a města do Rakouska, kolem města Innsbruck, a pokračovat budu až do švýcarského města Davos, kde cestu zakončím u velkého jezera. Mapu ještě skládám, ale cílem cesty není jen přivézt spoustu fotografií, z nichž bych chtěl vytvořit pohlednice a kalendář, ale také je použít v motivační knize. Plánuji natočit motivační film, který bych rád promítal. Cílem a myšlenkou projektu je motivovat lidi ke splnění snů a ukázat jim, že sny se mohou plnit, i když to někdy trvá dlouho.

Průběh expedice můžete sledovat přímo v menu a nebo stačí kliknout ZDE

Jak projekt podpořit?

Chtěli by jste tento projekt podpořit? Sbírka je otevřené na portále Donio a já budu o projektu hovořit na sociálních sítích a také připravím pro vás video a celé výpravě.
Sbírku najdete na tomto odkaze: Donio do Alp

image

Napsat komentář