Spread the love

Časopis Kreativní clona

Jedná se o časopis na téma grafika, fotografování a cestování. Jelikož se časopisům věnuji už od roku 2009 a dnešní doba jde cestou internetu, napadlo mě vytvořit časopis ze svých dlouholetých zkušeností ale také s možností spolupráce externích redaktorů, časopis na téma o grafice a vše o tomto tématu, včetně fotografování a aby to mělo nějaký ten bonus navíc tak i cestování. Lze ho využít jako inspiraci na fotografování nebo relaxaci. Přeci jenom práce grafika je neustálé sezení tak alespoň to cestování bude tip, jak rozhýbat kosti. Dnešní doba časopisů zrovna není příznivá tak ale časopisům v elektronické podobě má vše zelenou. Časopis bude interaktivní, doplněné o videa, podcast a podobně. Níže najdete pilotní ukázkové číslo. Do časopisu lze i vkládat inzerci, ceny jsou startovací tak aby se pokryli veškeré náklady na jeho provoz. Časopis bude vycházet každý měsíc.

Obsah časopisu

Chci se věnovat historii počítačů, grafice ale také seznámení ve formě tutoriálů. Jak už aplikací Adobe, Affinity a Corel a případně jejich různých alternativ. Dále se chci u fotografování věnovat svatebním tradicím, jaký vybrat fotoaparát, ze světa objektivů a podobně. V neposlední řadě, rád cestuji a jelikož se nacházím nedaleko národního parku České Švýcarsko a obecně Šluknovského výběžku, budu vám psát články o cestování z okolí, případně fotoreportáž.

Vždy zdarma

Časopis bude zajím vycházet na 24 stranách ale postupně bude určitě obsah přibývat. Pokud vás časopis zaujme tak díky aplikaci newsletter je možné si tím časopis tzv. předplatit a tím máte informace i o dění v mojí firmě. V časopise lze inzerovat. Pokud máte zájem časopis podpořit, a to buď ve formě spolupráce, nebo být jeho investorem, nebo také finančním příspěvkem nebo případně darem pro jeho vývoj, stačí napsat na e-mail. Ti, co mají objednaný newsletter budou mít číslo o několik dní dříve, než bude uveřejněný na sociální síti. Bude zde uložen ve třech verzích, a to interaktivní podoba, v klasickém PDF souboru jako náhledové a plná kvalita. Je možné si jej kdykoliv stáhnout nebo načíst přes webové stránky.

Presskit časopisu Kreativní clona ke stažení ZDE.

Zde níže najdete dvě PDF verze a to jednu ve webovém provedení, kde jsou obrázky čistě jen jako náhled a druhý verze v tzv. plném zobrazení. 

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.

KC2110_WWW_WebVerze

KC2110_WWW_HiRESS 


Spread the love