Fotografování škol a školek

Školní fotografování probíhá venku nebo uvnitř školy, podle počasí a možností. Jezdím s mobilním ateliérem. Společná fotografie nebo případně i ostatní snímky žáků lze doplnit ročníkem, logem či názvem školy. Lze i pro školní fotografie sestavovat balíčky, to samozřejmě záleží na objednávce školy či osobní domluvě.

Fotografování školáků

Fotografování dětí ze všech tříd probíhá ve třídě nebo venku na hřišti, případně jiné prostředí. Společná fotografie nebo případně i ostatní snímky žáků lze doplnit ročníkem, logem či názvem školy. Lze i sestavovat balíčky, to samozřejmě záleží na objednávce školy či osobní domluvě.

Fotografování dětí v mateřských školkách

Fotografování probíhá formou buď prostředí školky, nebo různé pohádkové motivy nebo jakékoliv pozadí dle výběru školky. Jako u předešlých variant i zde je možné sestavovat balíčky nebo využít jednotlivé fotografie. Záleží vždy na domluvě školky a rodičů. Balíčky pro každou školku lze upravit na míru včetně pozadí.

Ceník fotografování pro všechny

  • Formát fotografie 15×20 – 25 kč (fotografie pro jednotlivce nebo jako společná fotografie)
  • Formát fotografie 13×18 – 20 kč (fotografie pro jednotlivce nebo jako společná fotografie)
  • Formát fotografie 10×15 – 20 kč (fotografie pro jednotlivce)
  • Formát fotografie 20×30 – 50 kč (společná fotografie)
  • Formát fotografie 30×45 – 150 kč (společná fotografie)

Bonusem pro školy a školky jsou fotografie v elektronické podobě pro potřeby školy, školky nebo rodičům.

Balíčky lze sestavit podle potřeby nebo lze mít klasické fotografie bez balíčků. Dodatečné balíčky mohou obsahovat více fotografií v různých formátech, magnetky, foto hrníčky, leporela, obrazy na plátno a podobně.