MIRČINA SBÍRKA

spiritual prayer hands sun shine with blurred beautiful sunset 1

Chtěl bych Vás všechny požádat o sdílení či přímé pomoci této sbírky, která pomáhá a má určitě svůj smysl. Jako firma se pokusíme i my tento projekt podpořit. A proto vás budeme tady i na našem novém webu o životních cílech a projektech postupně informovat a sdílet vše co se děje. Náš web o nových cílech a nadějích, motivací pro život a vše o cestování najdete od listopadu 2023 na webových stránkách nového projektu “Život plný energie” – www.zivotplnyenergie.cz

couple husband wife are holding hands pray together wooden table with copy space your

Informace o Mirčině sbírce a jak pomoci?

Před několika lety onemocněla Mirka na rakovinou. V průběhu své léčby dostala úžasný nápad a vyzvala své přátele na sociální síti Facebook, aby koupili stejně nemocným dětem dárek, který by jim ukrátil dlouhý čas v nemocnici. Všechny dárky se naposílaly k Mirce domů. Poté se všechny převezly do nemocnice v Motole. Bohužel ale Mirka své nemoci podlehla dne 24. srpna 2017 ale její myšlenka a nápad žijí dál. Na její počest se vyhlásila sbírka pro nemocné děti. Proto každý rok 24. srpna zahajujeme sbírku dárečků pro děti do nemocnic. Tato sbírka trvá vždy do konce října každého roku. (text redakčně upraven)

A proto pokud chcete sbírce pomoci a stát se tak dalšími co pomáhají dětem a máte jak finanční prostředky či materiální doporučuji sledovat veřejnou skupinku na sociální síti Facebook – odkaz najdete zde. A nebo dole na obrázku najdete odkaz na QR kód na transparentní účet, kam můžete posílat finanční prostředky.

393403230 10224498603279270 6958103398162626617 n

Napsat komentář