Nabídka kurzů

pexels pok rie 204757

Základní, pokročilý a intenzivní fotografický kurz nebo webináře a semináře

Tento základní fotografický kurz vám pomůže se výrazně zlepšit a naučit ovládat váš fotoaparát. Za pár hodin se stanete fotografem, který focení rozumí a umí ovládat svůj fotoaparát tak aby vznikl ten nejlepší snímek. Nebudu vás učit zbytečnosti, jen nezbytně nutné informace o ovládání fotoaparátu a pochopení kompozice a základů o fotografování. Celý kurz je rozdělen do dvou fází a to včetně focení a o praxi (u on-line kurzů vám zadám domácí úkol, nebo je možné se případně individuálně sejít osobně nebo případně celou věc konzultovat on-line). Naučíme se rozpoznávat ty správné příležitosti k focení, jaké je dobré světlo, z jakého úhlu fotit a mnoho dalšího. Vše zábavnou formou s volným prostorem pro debatu. Kurz je určen převážně pro začátečníky a mírně pokročilé, případně pro studijní obor fotograf. Na off-line kurzu se může přihlásit maximálně 6 studentů, tak abych se mohl každému dostatečně věnovat a byl tak také prostor pro volnou diskuzi. U on-line kurzů není počet studentů nijak omezen.

https://youtube.com/watch?v=8-9g4BX9DNE%3Ffeature%3Doembed

Jak kurz probíhá?

Kurz začíná dle vybraného datumu a jeho času. Je rozdělen do více úseků, proto si každý student může vybrat kurz jaký chce nebo případně individuální kurz. Na každý off-line kurz je možné vzít maximálně šest studentů, na on-line kurz není počet omezený. V každém kurzu nebo webináři se naučíme ovládání fotoaparát, jak fotoaparát nastavit a využívat ho jako nástroj k realizaci vašich foto nápadů. Kompoziční pravidla, expoziční pravidla, druhy a kvalitu osvětlení. Také probereme vaše zkušenosti a co vás u fotografování nejvíce trápí. U individuálních kurzů je možné fotit v ateliéru ale také v exteriéru.

KURZ O FOTOGRAFOVÁNÍ OD A DO Z I.
– ZÁKLADNÍ KURZ

KURZ O FOTOGRAFOVÁNÍ OD A DO Z II.
– POKROČILEJŠÍ KURZ

DVA KURZY V JEDNOM

WEBINÁŘ: NEJČASTĚJŠÍ CHYBY V PRODUKTOVÉ FOTOGRAFII

WEBINÁŘ: ZAČÍNÁM PODNIKAT A CO DÁL

Jak se přihlásit?

Nejlépe online (dole pod textem najdete kontaktní formulář) a nebo se můžete také napsat na fotograf@lukascerny.eu nebo zavolat na 774 625 440. Kurz se platí až na místě, je možné zaslat i předem. Na každý kurz dostanete fakturu a také osvědčení o prodělaném kurzu. Každý získává po kurzu ještě domácí úkol a e-book ke každému kurzu nebo webináři. On-line kurzy se nakupují přes portál Everesta, která zajišťuje veškerý servis s připojením a propagací kurzu. Termíny na on-line kurz najdete vždy v odkaze.

Je možné kurz darovat jako dárek?

Pokud chcete kurz darovat jako dárek, případně i s věnováním je možné jej objednat stejně jako v kontaktním formuláři (viz. níže), jen do předmětu uveďte, že se jedná o dárkový poukaz.

Pro koho kurz je určený?

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé nebo případně pro studenty z oboru. Nemusíte o focení vědět prakticky nic, vše vám vysvětlím a naučím. Sebou si vezměte bloček a tužku, fotoaparát a dobrou náladu. Nezapomeňte mít nabité baterie a prázdnou kartu do fotoaparátu, případně pokud nemáte fotoaparát mohu k výuce použít můj, včetně některého potřebného vybavení.

    Napsat komentář