Spread the love

Cesta do pohádky

JEDNÁ SE O VARIABILNÍ FOTOGRAFICKÝ PROJEKT, KTERÝ SÁM O SOBĚ NEMÁ HRANICE VE FOTOGRAFOVÁNÍ JAKO TAKOVÉM. U RODINNÉ FOTOGRAFIE JDE VŽDY O TO, ABY BYL SNÍMEK CÍLENÝ NA URČITÝ SVŮJ ŘÁD. KDEŽTO TENTO PROJEKT DÁVÁ JINOU NADĚJI NA FOTOGRAFII. JE ZDE VĚTŠÍ PROSTOR PRO FANTAZII. NA SNÍMKU NEMUSÍ BÝT JEN DÍTĚ, ALE DOSPĚLÝ ČLOVĚK NEBO RŮZNORODÁ KOMBINACE, KDE V PŘÍBĚHU MŮŽE BÝT CELÁ RODINA. I KDYŽ JE FOTOGRAFOVÁNÍ NÁROČNĚJŠÍ A POZDĚJI PRO SVOJI KOMBINACI TAKÉ, VÝSLEDEK JE POTOM NEJKRÁSNĚJŠÍ. CESTA DO POHÁDKY MŮŽE TVOŘIT NĚKOLIK RŮZNÝCH SNÍMKŮ NEBO PŘÍBĚH.

NA SCHŮZCE NEBO PŘED FOTOGRAFOVÁNÍM

KAŽDÝ KLIENT MÁ NA OSOBNÍ SCHŮZCE MOŽNOST SI PŘÍBĚH VYBRAT, A POKUD NEVÍ, TAK PORADÍM, CO BY BYLO HEZKÉ VYZKOUŠET. PŘÍBĚH MŮŽE BÝT I PODLE ROČNÍHO OBDOBÍ, NEBO NĚKDO MÁ RÁD LESNÍ VARIANTU, OBLÁČKY A PODOBNĚ. SCENÉRIE SE DAJÍ RŮZNĚ KOMBINOVAT, NAVÍC KAŽDOU CHVÍLI JSOU NOVÉ. NA KAŽDÉ SCHŮZCE VÁM UKÁŽU VARIANTY, NEBO JE MOŽNÉ SI JE NECHAT ZASLAT V NÁHLEDU. A JAK JE TO S CENOU? DOLE NAJDETE TABULKU PODOBNOU, JAKO JE U PORTRÉTNÍHO FOCENÍ, JEN JE NABÍDKA UPRAVENA TAK, ABY BYLA VÝHODNÁ JAK PRO VÁS, TAK I PRO MĚ. ČAS STRÁVENÝ NA ÚPRAVĚ JE DELŠÍ NEŽ U BĚŽNÉ ÚPRAVY.

Možnost nákupu “Dárkového poukazu” na oba balíčky s 10 % slevou. Platnost poukazu je na dobu 5 let od zakoupení. 

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.

Pohádka 1 Pohádka 2
Tento balíček je na fotografování projektu “Cesta do pohádky” s malým množstvím fotografií tištěné na větší formát ale také na klasický formát do alba. Balíček obsahuje digitální stopu, která je po dobu 1 roku volně ke stažení.  Tento balíček je na fotografování projektu “Cesta do pohádky” s malým množstvím fotografií tištěné na větší formát ale také na klasický formát do alba. Balíček obsahuje digitální stopu, která je po dobu 1 roku volně ke stažení.  Balíček obsahuje obraz na kvalitní fotografické plátno a dřevěný rám s háčkem. 
  • cca 1 hodina focením
  • 5 upravených fotek + černobílé
  • Tisk fotografií na foto papír 
  • Internetová galerie
  • 1 – 2 hodiny focením
  • 8 upravených fotek + černobílé
  • Tisk fotografií na fotopapír
  • Internetová galerie
  • Obraz na plátno 50×70
Cena:  2000 Kč Cena: 3000 Kč

 


Spread the love