Spread the love

Co všechno pro vás dokáži zrealizovat?

NA ZÁKLADĚ OSOBNÍ SCHŮZKY NEBO ONLINE KOMUNIKACE ZJISTÍM, CO VŠE POTŘEBUJETE VYTVÁŘET. DŮKLADNĚ PROKONZULTUJEME, JAKÉ JSOU VEŠKERÉ MOŽNOSTI A CO BY BYLO PRO VÁS NEJLEPŠÍ A CO VŠE POTŘEBUJEME K REALIZACI DANÉ ZAKÁZKY. SAMOZŘEJMOSTÍ JE PRO NÁS, ABY DANÁ ZAKÁZKA MĚLA VEŠKERÉ NÁLEŽITOSTI. POKUD KLIENT PŘICHÁZÍ S MALOU PŘEDSTAVOU O TOM, JAK BY MĚL VÝSLEDNÝ PRODUKT VYPADAT, KONZULTUJI S VÁMI VEŠKERÉ MOŽNOSTI. OD VÝROBY LOGA, AŽ PO REALIZACI VIZITEK, BANNERŮ, REKLAMY, WEBOVÉ STRÁNKY. ALE TAKÉ KATALOG NEBO ČASOPIS.

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.

Know-how je u mne pod zámkem

Pro delší spolupráci nabízím smluvní ceny a vše lze pokrývat smlouvou o zakázce. Garantuji skryté know-how a informace o zákaznících nepředávám dál. Veškeré zakázky zálohuji.

Tvořím webové stránky v redakčním systému

Webové stránky, které pro vás vytvářím v redakčním systému WordPress, kde zaručuji provázanost SEO optimalizace ale také napojení stránek, nebo vytvoření sociálních sítí. Grafiku webu přizpůsobím také sociálním sítím. Webové stránky vždy fungují na všech platformách a zařízeních.  Veškeré ceny a další ukázky najdete v ceníku. (ZDE) 

Časopisy, noviny, publikace a jiné…

Od roku 2012 naší největší náplní jsou časopisy a to například: Psí sporty, Kočičí planeta, Everest, Koktejl Speciál, Koktejl Extra, různé noviny malých měst a obcí. Ale také Rybářské noviny a Časopis Rybolov. Časopisy připravím do tiskové podoby, elektronické a multimediální. Pokud nemáte tiskárnu, mohu zajistit tisk nebo připravit kalkulaci a oslovit tak i jiné tiskárny. 

Vizitky nebo kartičky

Vizitky vytvářím v různých velikostech a variantách. Nejčastější formát je 90×50, kdy klienti si vybírají i vizitky ze zadní stranou kde může být další doplňující informace, kalendář nebo mapka. Zde je pár ukázek vizitek. 

Letáky, plakáty, prospekty a brožury

Vytvářím různé letáčky na jakékoliv užití, jakýkoliv formát. Oboustranné nebo jednostranné. Materiál podle potřeb klienta.  Můžou to být také inzeráty do časopisů a mnoho dalších možností.

 


Spread the love