Spread the love

Reklamní grafika a grafické práce

Co všechno pro vás dokáži zrealizovat?

Na základě osobní schůzky nebo online komunikace zjistím co vše potřebujete vytvářet. Důkladně prokonzultujeme, jaké jsou veškeré možnosti a co by bylo pro vás nejlepší a co vše potřebujeme k realizaci dané zakázky. Samozřejmostí je pro nás, aby daná zakázka měla veškeré náležitosti. Pokud klient přichází s malou představou o tom, jak by měl výsledný produkt vypadat, konzultuji s vámi veškeré možnosti. Od výroby loga, až po realizaci vizitek, bannerů, reklamy, webové stránky. Ale také katalog nebo časopis. 

Pokud se jedná o zakázku jakéhokoliv rozměru, můžu pro vás vyrobit prakticky cokoliv. Nejedná se jen o samotný grafický prvek, ale také lze do zakázky zapojit fotografické služby, kde může být pořízení fotografií na webové stránky. Fotografování produktů. Do této sekce také spadá filmování reklamních spotů nebo video příběhů.

I tisk není pro mne cizí, spolupracuji s profesionální tiskárnou, která vám může nabídnut kompletní služby. Mi u nich máme smluvní podmínky, a tak můžeme cenu nastavit tak aby vyhovovala vám. Kalkulaci zakázky jsme schopni říct na schůzce nebo třeba jen její hrubý odhad.

Pro delší spolupráci nabízím smluvní ceny a vše lze pokrývat smlouvou o zakázce. Garantuji skryté know-how a informace o zákaznících nepředávám dál. Veškeré zakázky zálohuji.

Webové stránky, které pro vás vytvářím buď v kódu HTML nebo nejčastěji v redakčním systému WordPress, kde zaručuji provázanost SEO optimalizace ale také napojení stránek, nebo vytvoření sociálních sítí. Grafiku webu přizpůsobím také sociálním sítím. Webové stránky vždy fungují na všech platformách a zařízeních.   

Nejčastěji zpracovávám časopisy

Od roku 2012 naší největší náplní byly časopisy z nakladatelství Czech Press group a.s., kde se zapracovávali tituly jako Psí sporty, Kočičí planeta, Everest, Koktejl Speciál, Koktejl Extra, mapy a info grafiky. Časopisy připravíme do tiskové podoby, elektronické a multimediální. Pokud nemáte zajistíme i jejich tisk. V současnosti pracuji jako externí grafik časopisu Psí sporty, Rybářské Noviny a Časopis Rybolov. 

Nejčastěji zpracováváme také noviny

Zpracováváme také noviny všeho druhy. Ať to jsou noviny obcí a měst, tak také do prodejen nebo restaurací a podobně.

Nástěnné a kapesní kalendáře

Zpracováváme různé druhy kalendářů. Stolní, nástěnné nebo kapesní

Knihy a publikace

Zpracováváme knihy a publikace různých druhů a počtem stránek.

Katalogy a prospekty 

Vizitky, pohlednice, letáky a plakáty

Vše ostatní

Dále se tu najde i to ostatní kde najdete obaly, pamětní listy, svatební oznámení, pexesa, diplomy ale třeba netradičně potisk na surfingové prkno. A samozřejmě mnoho dalších.

 


Spread the love