Spread the love

Školní fotografie

ŠKOLNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ VENKU NEBO UVNITŘ ŠKOLY, PODLE POČASÍ A MOŽNOSTÍ. POKUD BY SE JEDNALO O FOCENÍ Z PROJEKTU „CESTA DO POHÁDKY”, JE DOBRÉ FOTIT V JEDNÉ TŘÍDĚ. PŘIVEZL BYCH PŘENOSNÝ ATELIÉR. SPOLEČNÁ FOTOGRAFIE NEBO PŘÍPADNĚ I OSTATNÍ SNÍMKY ŽÁKŮ LZE DOPLNIT ROČNÍKEM, LOGEM ČI NÁZVEM ŠKOLY. LZE I PRO ŠKOLNÍ FOTOGRAFIE SESTAVOVAT BALÍČKY, TO SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ NA OBJEDNÁVCE ŠKOLY ČI OSOBNÍ DOMLUVĚ.

Prvňáčci

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ PROBÍHÁ VE TŘÍDĚ NEBO VENKU NA HŘIŠTI. JAKO PROSTŘEDÍ BUĎ MŮŽE BÝT OKOLNÍ PŘÍRODA, PROSTŘEDÍ TŘÍDY, NEBO PŘÍPADNĚ MOHU DOVÉZT PLÁTNO, ANEBO I PRVŇÁČKY UVÉST DO PROJEKTU „CESTA DO POHÁDKY”. SPOLEČNÁ FOTOGRAFIE NEBO PŘÍPADNĚ I OSTATNÍ SNÍMKY ŽÁKŮ LZE DOPLNIT ROČNÍKEM, LOGEM ČI NÁZVEM ŠKOLY. LZE I SESTAVOVAT BALÍČKY, TO SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ NA OBJEDNÁVCE ŠKOLY ČI OSOBNÍ DOMLUVĚ.

Děti v mateřských školkách

V MATEŘSKÝCH ŠKOLKÁCH PROBÍHÁ FOTOGRAFOVÁNÍ FORMOU BUĎ PROSTŘEDÍ ŠKOLKY, NEBO VE VERZÍCH JAKO JSOU VÁNOCE, VELIKONOCE, ALE TAKÉ POHÁDKOVÉ MOTIVY. ZDE SE FANTAZIE OTEVÍRÁ VÍCE MOŽNOSTEM. JAKO U PŘEDEŠLÝCH VARIANT I ZDE JE MOŽNÉ SESTAVOVAT BALÍČKY NEBO VYUŽÍT JEDNOTLIVÉ FOTOGRAFIE. ZÁLEŽÍ VŽDY NA DOMLUVĚ ŠKOLKY A RODIČŮ. BALÍČKY PRO KAŽDOU ŠKOLKU LZE UPRAVIT NA MÍRU VČETNĚ POZADÍ.

Ceník fotografování pro všechny

  • Formát fotografie 15×20 – 25 Kč (fotografie pro jednotlivce nebo jako společná fotografie)
  • Formát fotografie 13×18 – 20 Kč (fotografie pro jednotlivce nebo jako společná fotografie)
  • Formát fotografie 10×15 – 20 Kč (fotografie pro jednotlivce)
  • Formát fotografie 20×30 – 50 Kč (společná fotografie)
  • Formát fotografie 30×45 – 150 Kč (společná fotografie)

BONUS FOTKY V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ PRO POTŘEBY ŠKOLY, ŠKOLKY NEBO RODIČŮ.

Balíčky lze sestavit podle potřeby školy a školky nebo případně rodičů, lze je také dodatečně doobjednávat. Balíčky mohou obsahovat více fotografií v různých formátech. Foto magnetky, foto hrníčky, leporela, obrazy na plátno a podobně.

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.


Spread the love