Fotografuji tak abych zachytil ty nejzajímavější momentky

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na váš svatební den. Po celou dobu jsem s vámi jako kamarád a rodinný přítel, ale zároveň jako profesionální fotograf. S čím si nevíte rady, rád vám s tím pomohu. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí. Pro ty, kteří chtějí, můžou být fotografie obohaceny o různé tahání, lovení, vyhazování do vzduchu. Anebo svatbu nafotíme s větší nadsázkou romantiky a pohody. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak, vše je o vzájemné domluvě.

Proč si vybrat právě tebe?

Fotím svatby srdcem, a na každé svatbě jsem v roli svatebního fotografa, ale také jsem součástí vašeho příběhu. Rád vás vyslechnu, pomohu a rád vás uvidím i po svatbě. Můžeme společně nafotit vaše první setkání, vaše první očekávání, miminko, narozeniny či cokoliv jiného, co je potřeba. Na svatbě nejsem suchar, ale snažím se s vámi komunikovat, rozesmát vás a poradit. Věnuji se focení celodenních svateb, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Jsem vám k dispozici po celou dobu.

Ceník fotografických služeb

DÉLKA SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ OBŘAD A PARK (2–5 hodin) PŮLDENNÍ SVATBA (6–8 hodin) CELÝ DEN (MAX. 13 hodin)
Počet upravených snímků 400 snímků 600 snímků 800 snímků
Obraz na plátno – 60 x 80 cm + 1000 Kč ZDARMA ZDARMA
Tisk fotografií – 10 x 15 cm 200 snímků 300 snímků 400 snímků
Foto koutek NE ANO + Instax ANO + tiskárna ZDARMA
Internetová galerie / flashdisk / ulož.to Internetová galerie kompletní kompletní
Cena (v závorce záloha) 5 000 Kč (1 500 Kč/2 500 Kč) 10 000 Kč (2 500 Kč/5 000 Kč) 15 000 Kč (5 000 Kč/7 500 Kč)
Cena za 1 km je 10 Kč, prvních 30 km ZDARMA

Pro objednání služeb nebo pro informace stačí napsat

  Pokud již máte termín a jste rozhodnutí stačí se už jen zarezervovat:

  FOTO B 410
  Svatební polibek v okolí Vlčí hory

  Dodání dat a kde jsou uložená

  Svatební fotografie dodávám v elektronické podobě, na vyžádání je možné uložit na flash disk o kapacitě 32 Gb. Jinak jsou snímky uložené na portálu Ulož To a Zonerama, kde jsou pod odkazem. Nejsou data veřejná. Na těchto portálech jsou uložené zhruba po dobu jednoho roku a garance uložení dat v mém archivu pod unikátním číslem (datum svatby) se uchovávají po dobu tří let. Veškeré tištěné fotografie jsou ve formátu 10×15 na lesklý fotopapír, obrazy na plátno o velikosti 60×80 jsou na dřevěném rámu.

  Kontroluji každý snímek

  Snímky po svatbě procházím kompletně, vymažu nepovedené nebo zdvojené snímky. A provedu kompletní úpravu fotek. Snažím se jít cestou přirozených snímků, ale retušuji jen nevhodné předměty. Jako jsou popelnice, nebo něco hodně rušivého. Používám filtr tak abych se tzv. držel s dobou. Každý rok jsou filtry jiné ale zase tak aby snímky plnili, co mají, aby z toho nebyly omalovánky. Snažím se snímkům dát správný nádech, držet ostrost a objektivnost.

  Kde všude fotím?

  I když pocházím ze severních Čech, jezdím fotit svatby po celé České republice. Nejčastěji se vracím do Středočeského kraje, obecně Moravské kraje, Liberecký a Ústecký kraj. Také hodně Praha a Jižní Čechy. Svatby nefotím jen jeden den, často jezdím i na vícedenní svatby, proto se na taková místa nejčastěji ubytuji na celý víkend. Rád cestuji, a tak mi nevadí přijet i na Vaši svatbu ať je to kamkoliv.

  Čím fotíš?

  Ke své práci používám full frame zrcadlovku značky Canon, a to přesněji model 6D Mark II, disponuji na každou svatbu bleskem, vozím s sebou také pár objektivů. Data se ukládají na profesionální SD karty značky Lexar. Jelikož využívám grip tak mohu tak fotit 30 hodin. Do budoucna plánuji nákup vysokokapacitních baterií, které by měli zaručit kapacitu 90 hodin.