Svatby fotím již 12 let

Fotografuji tak abych zachytil ty nejzajímavější momentky

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu tak abych zachytil ty nejzajímavější momentky, tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na váš svatební den. Po celou dobu se Vám věnuji a pomohu s čím si nevíte rady. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí, skoky do vzduchu, vyhozením nevěsty a ženicha, nebo jakékoliv akční nápady a nebo jen klasickou čistou romantiku. Nenutím Vás do nevhodných výrazů ani do ničeho co by netvořilo zajímavý snímek. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak, vše je o vzájemné domluvě. Proto vše probereme na každé schůzce, kde si povíme kde bude váš obřad, hostina a co všechno společně nafotíme. Pokud nejde osobní schůzka tak se můžeme spojit on-line.

FOTO 2 121

Proč si vybrat právě tebe?

Naprostou prioritou je vaše spokojenost a proto se snažím zachytit váš den tak aby v celé své škále plné emocí a událostí mohl tak zachytit a vystihnout jeho atmosféru. Proto fotím svatby srdcem a chci aby příběh měl tu správnou vzpomínku, emoce, momentky a aby bylo vždycky na co vzpomínat. Společně můžeme na každé schůzce probrat podrobně celý průběh svatby a s čím si nevíte rady tak Vám pomohu. Na svatbě nejsem žádný suchar, a snažím se vás rozesmát a hodně komunikovat. Fotím svatby už delší čas a proto vím jak v dané situaci zareagovat.

DSCF401514

Ceník fotografických služeb

ZÁKLADNÍ BALÍČEKINDIVIDUÁLNÍ SVATBAFILMOVÁNÍ SVATEB
Minimální balíček který obsahuje fotografování průběhu obřadu, společné fotografování se svatebčany, párové fotografování novomanželů.Svatební den tak může být celý den od ranních příprav až po večerní zábavu, nebo jen půldenní zakončený jakkoliv jak je potřeba. Jedná se o balíček, který si objednáváte podle času.Filmování svatby tak může být jen obřad a malý hostina, nebo půldenní filmování a nebo na celý den.
200 upravených snímků400 až 600 upravených snímkůSvatební klip 3-5 minut
Obraz na plátno (viz ceník)Obraz na plátno (viz ceník)Svatební film ve 4K
50 tištených fotografií ve formátu 10×15 dle vlastního výběru100 tištených fotografií ve formátu 10×15 dle vlastního výběruLicencovaná hudba
4 000 Kč1 000 Kč/hodinu1 500 Kč/hodinu

Záloha u všech variant je 50 procent z ceny nebo možnost splátkového kalendáře, a to maximálně do tří splátek. Ke každé svatbě je sepsána svatební smlouva a jako bonus je vždy předsvatební focení zdarma. Cena za dopravu je 10 Kč/km, prvních 50 km zdarma. U půldenní a celodenní svatby je doprava zdarma. Cenu lze doladit i v průběhu svatby, například si mne objednáte na 5 hodin (5 000 Kč) a na svatbě budete chtít abych s Vámi zůstal déle, tak je možné si zbytek hodin doplatit. Tam je cena stejná. Snažím se najít společnou řeč v dnešní dražší době tak aby jste měli stále krásné snímky a nebylo to pro vás tolik finančně náročné. Proto si mne lze objednat i na více dnů, případně i do zahraničí. Kde si ubytování většinou zajišťuji sám. Jsme plně mobilní a mohu přijet po celé ČR případně Evropě kamkoliv.

Galerie svateb

Pro objednání služeb nebo pro informace stačí napsat

    FOTO B 410
    Svatební polibek v okolí Vlčí hory