Fotografuji svatbu jako reportáž

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 130 svatebních obřadů z různých koutů České republiky a zahraničních svateb. Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na vás svatební den. Po celou dobu jsem s vámi jako kamarád a rodinný přítel ale zároveň jako profesionální fotograf. S čím si nevíte rady, rád vám s tím pomohu. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí. Pro ty, kteří chtějí můžou být fotografie obohaceny o různé tahání, lovení, vyhazování do vzduchu. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak.

Svatba je barevně i černobíle

Fotografuji barevně a černobíle. Na flashdisku, dostanete vždy celou svatbu v barevné a černobílé mutaci. Veškeré snímky se po nafocení svatby důkladně kontrolují a vybírá se to nejlepší. Všechny snímky se upravují. Součástí každé svatby ode mě dostáváte svatební knihu, kterou vám vytvořím a společně s flashdiskem předám. Kniha je ve velikosti 30×30 a má pevné desky.

Proč si vybrat právě tebe?

Fotím svatby srdcem, a na každé svatbě jsem v roli svatebního fotografa ale také jsem součástí vašeho příběhu. Rád vás vyslechnu, pomohu a rád vás uvidím i po svatbě. Můžeme společně nafotit vaše první setkání, vaše první očekávání, miminko, narozeniny či cokoliv jiného co je potřeba. Na svatbě nejsem suchar, ale snažím se s vámi komunikovat, rozesmát vás a poradit. Věnuji se focení celodenních svateb, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Jsem vám k dispozici po celou dobu.

Jaké jsou ceny a co vše dostaneme?

Fotím celodenní ale také i půldenní svatbu. Výjimečně i tzv. čtvrtdenní svatbu. V ceně jsou veškeré náklady spojené s cestou, technika a úprava snímků. Celodenní svatba trvá cca 13 hodin a půldenní svatba 6 až 8 hodin, čtvrt denní svatba maximálně 3 hodiny. Vy ode mě dostáváte hotové snímky na flashdisku a odkaz kde jsou ke stažení, pro případné rozesíláním přátelům. Svatební knihu ve velikosti 30×30 v pevných deskách vyráběné u firmy Colorland. Dále jen u celodenní svatby je foto obraz na plátně, častý rozměr je 50×70 ale může být dle akce i větší. Celý tento balíček včetně dopravy stojí 20.000 Kč u půldenní svatby včetně knihy 10.000 Kč. Vždy se při setkání osobně nebo online, domlouvá svatební smlouva, kde máte vše okolo autorského zákona a GDRP. Vždy při podpisu smlouvy se platí záloha 50 procent, výjimečně 25 procent (platí jen u celodenní svatby). Jak jsou digitální fotografie a tištěná kniha hotové, předávají se fotografie a doplácí se zbytek ceny. Dodání fotografií je v průměru 30 dní od svatby. Tištěné fotografie jsou spíše dnes na dotaz. Nejdelší dodání je 60 dnů. Vždy jsme společně v kontaktu na pracovním profilu na sociálních sítí nebo na emailu. Popřípadě na mobilním čísle. Pokud není možné se sejít osobně, zasílám vše přes Zásilkovnu (možnost i České pošty), kde je jednoduché sledování a lze balíček poslat i přímo k vám domů. Tuto službu neplatíte. On-line schůzky lze realizovat přes sociální sítě anebo Skype. 

Délka svatby max. 3 hodiny 6 – 8 hodin 9 – 13 hodin
Počet snímků cca 200-300 400-800 900-1100
Svatební kniha 30×30 Ne Ano Ano
Obraz na plátno 50×70 Ne Ne Ano
Foto koutek Ne Ano Ano
Cena 5.000 Kč 10.000 Kč 20.000 Kč

  JAKOU MÁM TECHNIKU

  FUJIFILM X-T2 + 25/1.8
  FUJIFILM X-T10 + 16-55
  BLESK FUJIFILM

  ATELIÉROVÉ VYBAVENÍ

  SOFTBOX 50X70 DAYLIGHT
  OCTAGON 50 DAYLIGHT (4STUDIO)
  OCTAGON 80 DAYLIGHT/ZÁBLESK (CRAPHY)
  OCTAGON 120 ZÁBLESKOVÉ ZAŘÍZENÍ PHOTOTOOLS T600D
  ROUNDFLASH KRUHOVÝ
  5V1 ODRAZNÉ DESKY
  PŘENOSNÝ ATELIÉR 2X PLÁTNA (BÍLÁ, ŠEDÁ) – 1,6X5 METRŮ
  STABILNÍ ATELIÉR 3X PLÁTNA (BÍLÁ, ČERNÁ, ZELENÉ KLÍČOVACÍ) – 2,7X5 METRŮ
  REKVIZITY A DOPLŇKOVÁ PLÁTNA EFEKTNÍ

  STUDIOVÉ A FILMOVÉ VYBAVENÍ

  STUDIOVÝ MIKROFON NICEBOY – VOICE HANDLE
  STUDIOVÝ MIKROFON STOLNÍ
  VIDEO MIKROFON COMICA CVM-VM10II
  STEADYCAM FLYCAM 3000
  FEIYU-TECH GIMBAL G360