Spread the love

Fotografuji svatbu jako reportáž

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na vás svatební den. Po celou dobu jsem s vámi jako kamarád a rodinný přítel ale zároveň jako profesionální fotograf. S čím si nevíte rady, rád vám s tím pomohu. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí. Pro ty, kteří chtějí můžou být fotografie obohaceny o různé tahání, lovení, vyhazování do vzduchu. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak.

To je radosti hned po obřadu

Fotografie pořízená na svatbě v roce 2021 v Ústí nad Labem.

Svatba je barevně i černobíle

Fotografuji barevně a černobíle. Na odkaze ke stažení, dostanete vždy celou svatbu v barevné a černobílé mutaci. Dostáváte dva odkazy jeden pro černobílé fotografie a druhý pro barevné fotografie. Internetová galerie, je jen v barevných fotografiích. Veškeré snímky se po nafocení svatby důkladně kontrolují a vybírá se to nejlepší. Všechny snímky se upravují. 

Proč si vybrat právě tebe?

Fotím svatby srdcem, a na každé svatbě jsem v roli svatebního fotografa ale také jsem součástí vašeho příběhu. Rád vás vyslechnu, pomohu a rád vás uvidím i po svatbě. Můžeme společně nafotit vaše první setkání, vaše první očekávání, miminko, narozeniny či cokoliv jiného co je potřeba. Na svatbě nejsem suchar, ale snažím se s vámi komunikovat, rozesmát vás a poradit. Věnuji se focení celodenních svateb, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Jsem vám k dispozici po celou dobu. Kdykoliv jak na čtvrt denní nebo půldenní svatbě lze udělat změnu na celodenní svatbu.

Další potřebné informace a ceny

V ceně jsou veškeré náklady spojené s cestou, technika a úprava snímků. Ode mě dostáváte hotové snímky na odkazu ke stažení, pro případné rozesíláním přátelům. Vždy se při setkání osobně nebo online, se domlouvá svatební smlouva, kde máte vše okolo autorského zákona a GDPR, včetně souhlasu se zálohou fotografií pod unikátním číslem a to je datum Vaší svatby. Vždy při podpisu smlouvy se platí záloha 50 procent, u celodenní svatby 25 procent. Druhá platba se hradí na svatbě či dohodou. Jak jsou digitální fotografie hotové doplácí se zbytek ceny. Svatební kniha a obraz se mohou dodat později, výběr většinou dělám já nebo Vám nechávám prostor pro váš výběr.

Dodání fotografií a komunikace

Dodání fotografií je běžně 30 dní od svatby ale u krátkých svateb do 14 dnů. Nejdelší dodání je 60 dnů (většinou v plné sezóně a to je červenec a srpen). Jsme společně v kontaktu na pracovním profilu, nebo na sociálních sítí, na emailu nebo na telefonu. Pokud není možné se sejít osobně z důvodů pandemické situace vše lze vykomunikovat elektronicky. Svatební knihu nebo obraz zasílám vše přes Zásilkovnu nebo přes přepravní službu GLS. Tuto službu neplatíte jedná se o službu klientům zdarma. On-line schůzky lze realizovat přes sociální sítě anebo Skype. 

Délka svatby max. 2 hodiny 6 – 8 hodin 9 – 13 hodin
Počet upravených snímků 200 400 600
Svatební kniha 30×30 +2000 Kč +2000 Kč +1000 Kč
Obraz na plátno 50×70 +1000 Kč +1000 Kč Zdarma
Tisk fotografií 10×15 100 snímků 200 snímků 300 snímků
Předsvatební portrétní focení 1500 Kč 1500 Kč Zdarma
konečná Cena (záloha 50 %) 5000 Kč (2500 Kč) 10000 Kč (5000 Kč) 15000 Kč (7500 Kč)

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.

    Jakou fotím technikou a více informací o mne najdete v položce menu “O mně”.


    Spread the love