Spread the love

Cestovatelské samolepky

Věnuji se občasnému vydávání pohlednic a také cestovatelským samolepkám, které najdou své uplatnění. Buď jako samolepka do turistického diáře, na auto, na ledničku nebo kamkoliv kam se hodí.

Po roce 2022 pro vás připravujeme další cestovatelské samolepky, ale také cestovatelskou knihu, kam si je možné samolepky nalepit. Kniha bude obsahovat také informace o místě, turistickou mapu a veškeré potřebné informace z okolí.

Technické informace

Cestovatelská samolepka o velikosti 7,5 cm, která představuje hrady, zámky, rozhledny a vyhlídková místa. Občas také města a obce. 

  • Nálepky z maskující monomerické fólie – lesklé (100 mikronů)
  • Ideální na rovné povrchy (šedé lepidlo)
  • Samolepka ve čtvercovém provedení s kulatým výsekem

Cestovatelská samolepka dokonale odráží barvy a je ideální pro lepení plochých povrchů. 

Kde ji lze koupit? 

Představuji vám proto prvních 8 cestovatelských samolepek, které je možné koupit buď u partnerského e-shopu vydavatelství Fukal nebo na sbazaru v „Bazárek u Lukáše“.

Kompletní ceník všech mých služeb 

Ceník ke stažení či nahlížení, kde najdete všechny služby které dělám. Vše je ve zkratce a lze také najít na webových stránkách. I v ceníku najdete jednotlivé odkazy kde nabízené služby nejdete. Stačí kliknout na první větu jinak zabarvenou, jedná se o odkaz. Pokud by nefungoval stačí kliknout ZDE.


Spread the love