Darujte poukaz na focení jako hezký dárek. Poukazem tak darujete nejen zážitek ale hlavně neopakovatelně zachycené vzpomínky, z kterých bude mít obdarovaný radost ještě po letech. Nemusí to být jen fotografování rodin, dětí a miminek ale také lze použít poukaz na svatby nebo narozeninové oslavy.

Připravil jsem proto dárkové poukazy na focení dle vašeho výběru. Minimální částka, na kterou lze poukaz vystavit je 500 Kč. Jinak poukazy lze nastavit na jakoukoliv hodnotu případně vytvořit balíček focení na míru. Jediné, co se na poukazy nevztahuje je výroba obrazů na plátno a tisk fotografií. 

Darkovy poukaz DL facebook Lucie Munzarova

Výhodou dárkových poukazů je, že jejich nákup je velmi rychlý a jednoduchý, lze jej objednat a přijde Vám v tištené podobě nebo v elektronické podobě. Stačí vyplnit formulář níže a do předmětu uvést „DÁRKOVÝ-POUKAZ“. Napsat mi, pro koho je poukaz a v jaké hodnotě by měl být. Na základě toho vám pošlu fakturu, kde najdete platební údaje a po připsání platby vám e-mailem pošlu hotový poukaz k vytištění nebo případně na adresu odešlu jeho tištěnou podobu. Několik poukazů mám předtištěných, a tak je možné je vyzvednout v Rumburku v ateliéru.

Platnost poukazu je vždy rok od vystavení a je uvedeno na poukazu.