young people using reels 1

JAK NA INSTAGRAM

Vítejte v naší výuce zaměřené na založení a efektivní využívání Instagramu! Instagram se stal jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě a jeho vliv a význam v digitálním prostoru neustále rostou. Tato platforma není jen místem pro sdílení fotografií a videí, ale také mocným nástrojem pro budování osobní značky, propagačních aktivit a podnikání.

Založení účtu na Instagramu je jednoduché, ale dosažení úspěchu vyžaduje plánování, strategii a kreativitu. Během naší výuky se zaměříme na kroky, které vám pomohou vytvořit atraktivní profil, přilákat sledující a budovat komunitu, která bude váš obsah aktivně interagovat a sdílet.

Co Vás čeká?

Budeme procházet praktickými tipy a triky pro vytváření kvalitního obsahu, používání hashtagů a geolokačních tagů, angažování se s komunitou a využívání funkcí jako jsou Instagram Stories a IGTV. Naučíme se také, jak využít možnosti placené reklamy na Instagramu pro zvýšení viditelnosti a dosažení vašich cílů.

Pro koho je kurz určený:

Nezáleží na tom, zda se chcete na Instagramu prezentovat jako jednotlivec, umělec, škola, podnikatel nebo značka, naše výuka vám poskytne náležité znalosti a dovednosti potřebné k úspěšnému budování a správě vašeho profilu.

Obsah kurzu:

  • Úvod – stažení, instalace aplikace, registrace účtu (pokud již máte, tuto část přeskočíme)
  • Správné nastavení profilu a soukromí
  • Vytváření kvalitního obsahu pro Vaši cílovou skupinu
  • Používání hashtagů a geolokačních tagů
  • Zapojení se s komunitou
  • Spolupráce a soutěže
  • Zvýšení viditelnosti pomocí reklamy
  • Analýza výkonu a optimalizace
  • Dotazy a diskuze

Délka webináře: 1-2 hodiny

Cena kurzu on-line 1.300 Kč (níže formulář na objednání)

Uvedená cena je včetně DPH. Kurz je dostupný online a můžete si vybrat mezi individuálním vedením nebo účastí ve skupinovém kurzu s dalšími účastníky. Pokud preferujete individuální kurz, stačí napsat do poznámek při objednávce a já vám nabídnu volné termíny. Pro skupinový kurz sledujte termíny níže, kde se spojíme online přes platformy jako Teams nebo WhatsApp.

Termíny: 20.3., 26.3., 12.4., 24.4., 15.5., 29.5., 12.6., 26.6.

Zvýhodněnou cenu najdete ZDE

Komplet 1
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.