E-Časopis: Jsem OK

Co je cílem toho to časopisu?
Moje vize s tímto časopisem je, aby každý, kdo se chce věnovat osobnímu rozvoji, meditacím, afirmacím a různým cvičením tak tento časopis jím je a pomůže vám udělat v životě ten správný krok. Chtěl bych, aby se tento časopis stal nástrojem k zlepšení vašeho každodenního života, ať už to znamená život plný pozitivity nebo prostě jen vědomí, že máte tu možnost k dispozici.

E Book Koucovani

První číslo obsahuje 28 stran na různá témata. Ať to je meditace, jóga, koučování, mentorování, lektorování, jak pracovat se stresem a podobně. Každé další nové číslo obohatím o další nová témata, již do druhého čísla chci dávat tipy na místa, kde můžete zajít na dobrý výlet a kde se dá dobře meditovat. Jak používat dechová cvičení, jak pracovat se stresem, jak na syndrom vyhoření. Také chci do časopisu dávat afirmace, věnovat se recenzi knih a nebo také po stopách knihobudek. Pokud máte i vy témata, která vás zajímá napište je a já do časopisu zařadím. Určitě také rozhovory s lidmi, kteří měli nějaká úskalí, nebo dlouhou cestu za svojí změnou nebo pokud je potkala nemoc jaká byla jejich cesta ven a podobně.

Co vás čeká v prvním čísle?

  • Afirmace na posílení vašeho dne
  • Jak správně meditovat
  • Cvičení: Pozdrav slunci
  • Dechová cvičení
  • Japonské zmírnění stresu
  • Kdo je kouč a co dělá a co nedělá?
  • Myšlenka o čem je časopis
E Book Koucovani3

Objednávka časopisu

Časopis bude vycházet každý měsíc a to vždy v půlce každého měsíce. Cena za číslo je 49 Kč, je možné si i zaplatit předplatné, které je pro předplatitele zvýhodněné a na 3 měsíce – 117 Kč, 6 měsíců 234 Kč a na 12 měsíců 468 Kč. Investice v časopise chci použít na jeho zdokonalování. Do předmětu uveďte název časopisu a do poznámky zda objednáváte jen jedno číslo a nebo předplatné.