DSCF6286

Příběh ve fotografii
aneb jak si splnit sen a najít tak cestu…

Chtěl bych vás pozvat na osobní přednášku o motivaci a osobním rozvoji. Jsem necertifikovaný osobní kouč, který v tomto oboru začíná a touto cestou také chci nastoupit na školu koučování a věnovat se tak osobnímu rozvoji lidí, rodinným a osobním vztahům, rozvoji zaměstnanců a nezahálet nad kreativitou. Vytvořil jsem přednášku o příběhu ve fotografii. Začínal jsem již ve svých 14 let fotografovat a můj životní sen bylo něčeho docílit, dostat se někam dál. Naše rodina neměla peníze a jelikož jsem nemohl studovat fotografickou školu, protože v té době bylo nutné mít vlastní fotoaparát a ten jsem neměl. Půjčoval jsem si fotoaparát značky FED3, v té době ještě na film. I tak jsem šel studovat kreativní obor a to grafik. Rád jsem něco vytvářel, co má smysl. Moje životní cesta nebyla snadná, udělal jsem v životě hodně kopanců, ale nakonec jsem svého cíle docílil a i přesto, že jsem si dokázal vše, co jsem chtěl, život mi nastavil nové cíle a ty jsou všechny zkušenosti předat vám.

Na úvod

Cílem motivační přednášky je vám v projekci ukázat fotografie, které nesou osobní příběh a vyprávět vám o motivaci o tom, jak dokázat své sny realizovat, aniž byste museli mít základní kapitál. Často se můžete dočíst na internetu, že pokud chcete něčeho dosáhnout musíte mít peníze třeba na cestování, nebo musíte něco obětovat abyste došli k vysněnému cíli. Chci vám v přednášce říct, jak svých snů docílit, aniž byste museli obětovat něco nebo mít našetřené peníze. Opírám se také o zkušenosti z vlastního života nebo také z mnoha knih na podobné téma, nebo několik životních přednášek jiných podobných řečníků.

IMG 7539

Moje začátky

Když jsem začínal svoji cestu nejen jako grafik a fotograf, neměl jsem nikdy žádný začínající kapitál a ani žádné kontakty abych se někam dostal. Moje cesta byla jen o vytrvalosti a snění o tom kam se chci dostat. A přesto, že jsem začínal s prázdnou kapsou, zadlužený, a pocházející z chudé rodiny. Jsem vystavoval po České republice fotografie, napsal několik článků, potkal zajímavé osobnosti, dostal se na zajímavá místa, pomohl lidem najít svoji cestu, v rámci možností přednáším o svém oboru na školách jako dobrovolný učitel. Nafotil jsem svatby z různých odvětví a míst, z různých rodin od chudých svateb až bohaté, akční a nudné. Ano můj život i přesto od školy od těch 19 let až po současnost byl hodně akční a jediné co mě vždy drželo byl můj sen. I přes to, že jsem zrakově postižený na tupozrakost a ztrátu prostorové orientace jsem si v životě díky tomu to hendikepu zažil na základní škole šikanu, ze strany žáků i tak mne to neodradilo a v životě díky zraku jsem dosáhl svých úspěchů, které rád předám dál. Dnes jsem na té cestě dál a máš další výzvy. Přejít Alpy přes tři státy, podnikat na volné noze, cestovat po světě a koučovat lidi tak aby neztráceli své sny a měli se lépe, nemyslím majetkové bohatství ale to, co máme v srdci.

Cílem přednášky

Chtěl bych v přednášce probrat ty největší strachy, která máme každý a jak se sebou pracovat. Jak funguje sebeláska, co to jsou afirmace, jak s nimi pracovat. Proč je dobré relaxovat a jak relaxovat. Jaký je rozdíl mezi relaxací a meditací. Jak na nás působí okolní svět a jak pracovat s podvědomím. Naše vnitřní ataky a psychické problémy. Jak nás ovlivňuje stres a vše kolem nás. Pojďme tak otevřít velká témata a já se pokusím ve vás najít to nitro a tzv. vás nakopnout udělat něco jinak anebo vám dát naději, že všechno špatné je pro něco dobré. Pojďme hovořit o tom jaký chcete mít život a co všechno proto udělat. Projdeme také témata velkých řečníků.

Motivační video

nahraju a sestříhám.

Termíny kdy se uvidíme

termíny nejspíše u mě v ateliéru

FW Koglerova stezka 2