Fotografování rodin, dětí, portrétů a těhotných maminek

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mít krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii na mých webových stránkách.

DSCF6098 1

Projekt „Cesta do pohádky“

Jedná se o variabilní fotografický projekt, který sám o sobě nemá hranice ve fotografování jako takovém. U rodinné fotografie jde vždy o to, aby byl snímek cílený na určitý svůj řád. Kdežto tento projekt dává jinou naději na fotografii. Je zde větší prostor pro fantazii. Na snímku nemusí být jen dítě, ale dospělý člověk nebo různorodá kombinace, Kde v příběhu může být celá rodina. I když je fotografování náročnější a později pro svoji kombinaci také, výsledek je potom nejkrásnější. Cesta do pohádky může tvořit několik různých snímků nebo příběh.

Realny pokus 8 Svet motylu

Na schůzce nebo před fotografováním

Každý klient má na osobní schůzce možnost si příběh vybrat, a pokud neví, tak poradím, co by bylo hezké vyzkoušet. Příběh může být i podle ročního období, nebo někdo má rád lesní variantu, obláčky a podobně. Scenérie se dají různě kombinovat, navíc každou chvíli jsou nové. Na každé schůzce vám ukážu varianty, nebo je možné si je nechat zaslat v náhledu. A jak je to s cenou? Dole najdete tabulku podobnou, jako je u portrétního focení, jen je nabídka upravena tak, aby byla výhodná jak pro vás, tak i pro mě. Čas strávený na úpravě je delší než u běžné úpravy.

MALÝ BALÍČEK MAXI BALÍČEK POHÁDKA MINI POHÁDKA MAXI
1 hodina focení1 – 2 hodiny focení1 hodina focení1 – 2 hodiny focení
10 upravených fotek20 upravených fotek5 upravených fotek10 upravených fotek
Tisk fotografií – 10 x 15Tisk fotografií – 10 x 15
+ obraz 60 x 80
Tisk fotografií – 10 x 15Tisk fotografií – 10 x 15
+ obraz 60 x 80
Cena – 1 500 KčCena – 2 500 KčCena – 3 000 KčCena – 4 000 Kč
Nad 50 km od Rumburku cena za 1 km je 9 Kč

Rezervování termínů na fotografování v ateliéru/exteriéru