Zachycuji ty nejzajímavější momentky

Jsem svatebním fotografem od roku 2011 a od té doby jsem měl tu čest zaznamenat více než 150 svateb z různých koutů České republiky. Mým cílem je zachytit ty nejzajímavější okamžiky, abyste si mohli odnést co nejlepší vzpomínky na váš výjimečný svatební den. Během celého dne vám věnuji svou pozornost a rád vám pomohu s čímkoliv potřebujete. Vaši svatbu chci oživit smíchem, radostí, skoky do vzduchu, nebo vyhozením nevěsty a ženicha též do vzduchu. Nebo třeba nějakým dalším akčním nápadem. Vždy respektuji vaše představy a nenutím vás do situací, které by nebyly autentické nebo by nezapadaly do celkové atmosféry. Každá svatba je jedinečná a každý pár vnímá radost a okamžiky jinak. Proto kladu důraz na vzájemnou komunikaci a porozumění. Všechny detaily a plány pro svatební den si probereme na každé osobní schůzce, kde spolu probereme, kde bude probíhat obřad, hostina a jaké momenty byste chtěli zachytit. Pokud není možná osobní schůzka, můžeme se spojit online, abychom probrali vše potřebné a zajistili, že vaše svatební fotografie budou přesně takové, jak jste si představovali.

FOTO 1 0578

Proč si vybrat právě tebe?

Mým nejvyšším cílem je zajistit vaši naprostou spokojenost, a proto se věnuji fotografování vašeho svatebního dne s maximální pozorností a péčí. Mým záměrem je zachytit každý moment plný emocí a událostí, abych vytvořil autentický a atmosférický příběh. Fotím svatby srdcem a usiluji o to, aby každá fotografie obsahovala správnou dávku vzpomínek, emocí a výjimečných okamžiků, které budou navždy zanechány v paměti. Naše spolupráce začíná už na první schůzce, kde můžeme detailně projít celý průběh svatby. Rád vám pomůžu s čímkoliv, s čím si nevíte rady. Na svatební den se snažím vnést radost a živost, proto nejsem žádný suchar – rád se s vámi bavím, vytvářím uvolněnou atmosféru a snažím se vás rozesmát. S dlouholetým zkušenostmi ve fotografování svateb vím, jak se správně přizpůsobit různým situacím a zachytit ty nejživější momenty.

FOTO 1 420

Ceník fotografických služeb

PŮLDEN – 6 AŽ 9 HODINCELÝ DEN – 12+ HODINFILMOVÁNÍ – 12 HODIN
Fotografování příjezdu svatebčanů, průběh obřadu, společné fotografování se svatebčany, párové fotografování novomanželů, hostinu, krájení dortu, případně novomanželský tanec.Fotografování celého dne od příprav nevěsty, hostů, příjezd na místo obřadu, celkový průběh, společné fotografování se svatebčany, párové fotografování novomanželů, hostinu, krájení dortu, novomanželský tanec, večerní party.Filmování celého dne od příprav nevěsty, hostů, příjezd na místo obřadu, celkový průběh, společné fotografování se svatebčany, párové fotografování novomanželů, hostinu, krájení dortu, novomanželský tanec, večerní party.
200 upravených snímků400 upravených snímkůSvatební klip 3-5 minut
Doprava ZDARMA po celé ČRDoprava ZDARMA po celé ČRDoprava ZDARMA po celé ČR
Magnetka nebo fotografie 21×29 ZDARMAObraz na plátno ZDARMA – 60×80 nebo 60×90Svatební film 30-40 minut
25 tištených fotografií ve formátu 10×15 dle vlastního výběru50 tištených fotografií ve formátu 10×15 dle vlastního výběruLicencovaná hudba, video 4K
10 000 Kč (záloha 5 000 Kč)15 000 Kč (záloha 5 000 nebo 8 000 Kč)20 000 Kč (záloha 10 000 Kč)

Galerie svateb

  • Svatebni »
  • Svatební den 25. 6. 2021 ve Chřibské
FOTO B 410
Svatební polibek v okolí Vlčí hory

Využít můžete také DÁRKOVÝ POUKAZ, více informací najdete ZDE.

Pro objednání služeb nebo pro informace stačí napsat

    Při objednání svatebních balíčků se platí záloha ve výši 50 % z celkové ceny nebo máte možnost využít splátkový kalendář, a to s maximálně třemi splátkami. Pro každou svatbu připravuji smlouvu, která jasně definuje veškeré detaily (v případě vašeho zájmu, můžeme samozřejmě vyhovět i fakturační variantě). Jako bonus k mému fotografickému balíčku vždy zahrnu i předsvatební focení zdarma. U půldenní a celodenní svatby v rámci České republiky je doprava zahrnuta v ceně. Vzhledem k současným finančním výzvám se snažím najít férový přístup k cenám, abyste si mohli dovolit zachovat krásné vzpomínky na váš svatební den. Proto je možné mě objednat i na více dnů nebo i v zahraničí, kde si obvykle zajišťuji vlastní ubytování. Můj působnostní rádius zahrnuje celou Českou republiku, a jsem připraven podniknout fotografickou výpravu i po celé Evropě, kdekoliv budete potřebovat.

    Svatebni slider novy 3